Małgorzata Rozenek-Majdan jest najbardziej znaną celebrytką w Polsce. Jest mężatką byłego reprezentanta Polski Radka Majdana i matka trzech chłopców. W czerwcu ubiegłego roku Małgosia powitała wspólnego synka z piłkarzem, Henia Majdana. 

Jakiś czas temu cała rodzina odpoczywała w słonecznej Meksyki (Tulum). Celebrytka razem ze swoimi chłopakami ucieszyła się z palącego słońca i nabrała sił, by po przybyciu do Polski wydać własną kolekcję ubrań. Kolekcja nazywa się "Mrs. Drama". 
Ostatnio celebrytka pochwaliła się odważnym zdjęciem w samej koszulce, swojej własnej marki odzieżowej "Mrs. Drama". Małgosia dodała trzy zdjęcia, na jednym z nich zaprezentowała bieliznę. Natychmiast pod zdjęciem celebrytki pojawiło się mnóstwo niezadowolonych komentarzy od obserwujących. Większość uważała, że Rozenek odsłoniła zbyt za dużo. 
 
Również damy nie widzę, Czasem dama czasem drama jestem trochę pojebana, tak powinno byc, Dama? Ciekawe z której strony, Trzecie zdjęcie i to krocze...mogłaś sobie darować Damo.

Co ciekawie, Małgorzata Rozenek w żaden sposób nie zareagowała na złe komentarzy ludzi. Może dla tego, że po prostu przyzwyczaiła się do coś takiego? 
 
Co myślisz na ten temat?
 
Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com


 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia