A celebryci nie są wyjątkiem. Nie możesz sobie nawet wyobrazić, ile gwiazd zakochało się w sobie na planie filmowym!

Jakub Wonsa zrobił niespodziankę Annie Muchy

Poniższy wybór zawiera siedem romantycznych historii.

Megan Fox i Machine Gun Kelly

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Aktorka poznała muzyka podczas kręcenia nadchodzącego thrillera „Północ na polu zboża”. Data premiery filmu nie została jeszcze ogłoszona, ale są wszelkie szanse, aby zobaczyć początek związku pary pod koniec roku.

Will Smith i Jada Pinkett Smith

Wydaje się, że w przestrzeni poradzieckiej nie ma osoby, która nie oglądałaby komedii z Willem Smithem w latach 90. Prawie każdy pies wie o aktorze. Jego żona Jada jest także aktorką. Poznali się podczas castingu do komedii „The Prince of Beverly Hills”. Jada chciała zagrać dziewczynę Willa. Film nie wyszedł, ale między aktorami zaczął się prawdziwy związek.

Gwen Stefani i Blake Shelton

Blake (podobnie jak Gwen) jest piosenkarzem. Ale i tak spotkali się na planie programu telewizyjnego The Voice. Poznali się w 2014 roku, zasiadając na krzesłach sędziowskich, a następnego roku, latem 2015 roku, rozwiedli się ze swoimi małżonkami, aby za kilka miesięcy zacząć otwarcie spotykać się ze swoimi małżonkami. W październiku 2020 muzycy ogłosili zaręczyny!

Te panie z biegiem lat nie tracą na atrakcyjności

Kit Harington i Rose Leslie

Ta para dzikich i bękartów była śledzona od kilku sezonów przez wszystkich, którzy oglądali Grę o tron. Ale tylko prawdziwi fani wiedzą, że powieść wykroczyła daleko poza fabułę Pieśni Lodu i Ognia.

Penelope Cruz i Javier Bardem

Na przełomie wieków miliony mężczyzn na całym świecie zakochały się w Penelopie i od tego czasu niewiele się zmieniło. Ale serce aktorki należy do aktora Javiera Bardema. Po raz pierwszy spotkali się w 1992 roku, ale zaczęli spotykać się dopiero w 2007 roku, kiedy zagrali w dramacie Vicky Cristina Barcelona. Para pobrała się już w 2010 roku, teraz mają dwoje dzieci.

Ryan Gosling i Eva Mendes

Aktorzy spotkali się kilka lat przed thrillerem „Miejsce za sosnami”, ale fala romansu uderzyła ich właśnie w trakcie pracy nad filmem. Niektórzy przez długi czas ukrywali swój związek, ale teraz w niektórych wywiadach wciąż opowiadają o swoim życiu rodzinnym. Razem wychowują dwoje dzieci - Esmeraldę i Amadę.

Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk

A ta para gwiazd spotkała się podczas kręcenia serialu Glee. Brad był jednym z twórców serialu, a Gwyneth przyszła na plan, by zagrać epizodycznie. W tym czasie oboje byli rozwiedzeni, więc rozpoczęli romans. Kilka lat później, w 2015 roku, kochankowie oficjalnie ogłosili, że są razem, aw 2018 roku wreszcie się pobrali - pisze BuzzFeed.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia