Blanka Lipińska od pewnego czasu jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Cała Polska i nie tylko zapoznała się z jej słynną, romantyczną opowieścią "365 dni". Z tego został nakręcony film, gdzie główną rolę zagrał włoski aktor Michelle Maroone. 

Od tego momentu, jak odbyła się premiera filmu "365 dni", gdzie na ściance zabłysnęli rodzice pisarki, wszyscy zaczęli się interesować tym, kim jest matka Blanki. Małgorzata Lipińska prezentowała się wtedy niesamowicie. Na swój wiek wyglądała zbyt młodo. 
Kobieta tak samo prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie jej obserwują ponad 100 tysięcy osób. Ostatnio Małgorzata pochwaliła się zdjęciem w wakacji. Między innymi pokazała się w krótkim topie, prezentując swój brzuch. 
 
Nie wyważaj zamkniętych drzwi, zapukaj i czekaj cierpliwie, aż się otworzą. Nie wiesz, czy po drugiej stronie czeka na Ciebie to, czego oczekujesz, a może tam jest tylko cierpienie i smutek, który będzie towarzyszył Ci już całe życie. Kieruj się sercem a gdzieś, kiedyś, znajdziesz drzwi, które będą otwarte dla Ciebie na oścież i tam będzie Twoje miejsce, szczęśliwe i bezpieczne -filizoficznie napisała w opisie.

Fani byli bardzo zdziwieni wyglądem Małgorzaty Lipińskiej. Pod postem pojawiło się mnóstwo przyjemnych komentarzy:

Klasa jak zawsze

Pani Małgorzato, wygląda Pani jak nastolatka

Wygląda Pani pięknie i młodo. Jak siostra, a nie mama Blanki.

Czytaj więcej na: https://dziendobry.tvn.pl/a/mama-blanki-lipinskiej-nowa-gwiazda-instagrama-fani-komentuja-zdjecia-60-latki-wyglada-pani-jak-nastolatka?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=paste

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia