Ida Nowakowska jest znaną polską dziennikarką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Od 2018 roku jest związana z Telewizją Polską, współprowadziła program Bake Off Junior. Od 2019 współprowadzi poranny program TVP2 Pytanie na śniadanie oraz talent show The Voice Kids.  W 2020 została prowadzącą programy Ameryka da się lubić oraz Wirtuozi V4+. Międzynarodowy talent show. Pięć lat temu poślubiła się z Jack Herndon. 

ida nowakowska
ida nowakowska

Małgorzata Ohme pokazała swojego partnera. Kim jest nowy wybranek dziennikarki?

Jakiś czas temu dziennikarka poinformowała o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą. Powiedziała o tym, kiedy znajdowała już na szóstym miesiącu ciąży. O swojej ciąży Nowakowska marzyła jeszcze od dawna. 
 
Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo. (...) Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś -opowiadała Nowakowska z rozmowie z mediami.
 

Jakie imię wybrała Nowakowska dla swojego dziecka?

Już w maju Ida Nowakowska i jej mąż amerykanin Jack Herndon powitają wspólną pociechę. Czy już wybrali imię dla dziecka? W niedawnym wywiadzie z Party dziennikarka powiedziała, że nie spieszą się z imionem dla przyszłego malucha. 
 
Najbardziej zależy nam na tym, żeby wszystko było zdrowe, wygodne, przyjemne dla ciałka dzidziusia, ekologiczne i łatwe do założenia. Podobają się nam takie w stylu „małego mężczyzny”. Chętnie słucham też porad innych mam.
 
Ida zdradziła, że bardzo jej załeży nad tym, ab imię brzmiało pięknie jak po polsku, tak i po angielsku.
 
Żadnego jeszcze nie wybraliśmy, choć mamy różne przemyślenia w tej kwestii. Ze względu na rodzinę Jacka staramy się, żeby imię nie było trudne do wymowy po angielsku. Jestem wielką fanką typowo polskich imion, takich troszeczkę starodawnych, i podoba mi się, że jest do nich teraz taki powrót. Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi, bo wiemy, że imię idzie z nami przez całe życie. Ja swoje lubię, było wyjątkowe, gdy dorastałam.

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem