Wczoraj premierę miała kolejna edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo, w której to jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska, Adam Strycharczuk - oceniają swoich kolegów z branży wcielających się w znanych artystów.

Jedną z uczestniczek w nowej edycji jest aktorka Tamara Arciuch, która to wcieliła się w piosenkarkę Annę German. Aktorka wystąpiła w show jako pierwsza. Jury po występie aktorki byli bardzo zadowoleni.

Pierwszy odcinek nowej edycji to jest zawsze odcinek pełen tremy dla wszystkich uczestników. Nie bez powodu pierwszej piosenki otwierającej nową edycje nie można powierzyć komuś, kto nie wiadomo jak wypadnie. Tamara – przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna – skomentowała występ Tamary, Kasia Skrzynecka.

Agnieszka Hyży z teściową. Kobiety wyglądają jak dwie krople wody

Afera po pierwszym odcinku show. Baertek Kasprzykowski nie wytrzymał

Jednak pomimo niezwykle miłych słów skierowanych w stronę Arciuch, przechodząc do oceny punktowej, Katarzyna Skrzynecka dała swojej koleżance po fachu jedynie 4 punkty, co kompletnie nie mógł zrozumieć mąż Tamary - Bartek Kasprzykowski, który de facto, był kiedyś jurorem w show.

Popularne wiadomości teraz

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Maja Bohosiewicz pokazała jak wygląda bez doczepianych włosów. Różnica jest spora

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Byłaś NAJLEPSZA. Kasia Skrzynecka nie poznała się na tym, ale po kliku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to, ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA – napisał pod zdjęciem z programu swojej żony, Kasprzykowki.

Dziewczyna Piotra Żyły pierwszy raz powiedziała o swoim związku. Padły mocne słowa

Ten komentarz w oka mgnienieniu rozpoczął dyskusję w sieci. Część komentujących zgodziła się z aktorem, część nie. Swój komentarz wyraził także prowadzący show - Piotr Gąsowski, który był wyraźnie oburzony komentarzem Kasprzykowskiego.

@kasprzykowskibartek Bartek! Nie wierzę, że to napisałeś o @katarzyna_skrzynecka_official … Tak ! Tamara była wspaniała, jestem jej fanem, ale to nie ma nic wspólnego z tym co ze zdumieniem tu przeczytałem… Ty, jako osoba, która z programem była tak długo związana, siedziałeś obok Kasi, wiesz, jak trudno jest oceniać kolegów, nawet jeśli to jest tylko zabawa, Ty wiedząc to wszystko, piszesz o „odświeżeniu” jurorskiego grona?! I to w publicznym poście ?! Bartek?! Serio? Przykre to jest… A może ktoś Ci się włamał na konto, i napisał za Ciebie?! Powiedz, że to nie Ty… Pozdrawiam! – napisał Piotr Gąsowski.

Co na to Bartek Kasprzykowski? Aktor od razu w bardzo kąśliwy sposób odpowiedział byłemu koledze z programu.

@piotr.gasowski.official nie wiem, co Cię tak wzburzyło, Piotrze, „odświeżanie” jury miało już miejsce wielokrotnie, to nic w tym programie nowego. Z oceną Kasi się nie zgadzam, mam do tego prawo, tak jak wielu innych, tym bardziej, że przyznanie 4 pnkt. za ten występ… i tak jak Ty powyżej emocjonalnie odniosłeś się do mojego wpisu, tak ja do tej oceny. Czy to zrozumiałe?

Na ten komentarz Piotr Gąsowski juz nie odpowiedział. 

To oczywiście bardzo miłe ze strony Bartka Kasprzykowskiego, że broni swojej żony i uważa jej występ za najlepszy. Jednak chyba zgłaszając się do takiego programu trzeba liczyć się z tym, że jury może nas czy w tym przypadku - naszych bliskich ocenić zupełnie inaczej, niż tego oczekujemy.

A Wy, jak uważacie? Mąż Tamary Arciuch dobrze zrobił, czy trochę przesadził?

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem