Rok 2020 był dla wielu z nas bardzo ciężki, jednak dla Lewandowskich okres ten był pasmem sukcesów. W końcu przywitali wtedy na świecie drugą córeczkę - Laurę, a Robert zyskał miano najlepszego piłkarza na świecie. Także Klara idealnie spisała się w roli starszej siostry. Widać, że Laura jest jej oczkiem w głowie. Ania natomiast oprócz bycia mamą, wciąż pracuje w roli trenerki. I choć w tym roku zaliczyła wizerunkowy spadek, między innymi wtedy, gdy przebrała się za otyłą kobietę - i tak Polki ją kochają.

Ania, celebrując te wszystkie piękne chwile ze swojego bajkowego życia, stara się na bieżąco chwalić się fotografiami i filmikami swojej wesołej rodzinki, oczywiście pilnując przy tym, by przypadkiem nie pokazać całkowicie twarzy swoich pociech. I trudno z podziwem nie patrzeć na to, gdy 3-letnia Klara niczym dorosła trenerka ćwiczy ze swoją mamą fitness, albo gdy widać wtulone siostry, czy też Roberta u boku ukochanej żony.

Zabawy z tatą Robertem Lewandowskim

Tym razem Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem, które wykonała jego małżonka podczas zabawy z dziećmi. Piłkarz w pokoju Klary wraz z córeczkami bawi się na podłodze. Widać, jakby Robert z 3-latką rysują, a Laura się temu przygląda. 

Ida Nowakowska opowiedziała o swojej największej ciążowej zachciance. Nie uwierzycie, co to

Popularne wiadomości teraz

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Nie trudno też nie zauważyć, że w tle zdjęcia widać "bazę" wykonaną z koca, którą każdy z nas chyba bardzo dobrze pamięta z dzieciństwa. Na dalszych fotografiach Lewandowskich widać, jak także i w tym miejscu tatuś bawił się ze swoimi córeczkami.

To piękny obrazek, gdy widać jak rodzina spędza ze sobą czas, mimo zapracowania rodziców. Zdecydowanie lepiej ogląda się takie ujęcia, niż perfekcyjne ustawki z dziećmi na tle idealnych obrazków z drogich wakacji. Też tak sądzicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem