Małgorzata Rozenek-Majdan to najbardziej znana celebrytka w polskim show-biznesie. Po raz pierwszy w mediach pojawiła się w 2007 roku. Wtedy zagościła w programie Zacisze gwiazd na antenie TVP. W latach 2012-2014 stała prowadzącą programu Perfekcyjna pani domu, który był emitowany na TVN.

W czerwcu 2020 roku Małgosia po raz trzeci stała mamą. Na świat pojawił się synek Henio. Chłopczyk stał pierwszym dzieckiem dla Radka Majdana, jak Małgorzata ma dwóch synów od poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem. 

Małgosia tak samo aktywnie udzieła się w swoich mediach spolecznościowych. Tak, na przykład całkiem niedawna dowiedzialiśmy się, że Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła swoją właśną markę modową Mrs. Drama. Celebrytka zaprojektowała to sama. Jest to odzież z najlepszych polskich tkanin i uszyte w rodzimych szwalniach. 
 
Jak widać, jest to nie jedyna dzialałność celebrytki. Ostatnio w rozmowie z mediami zdradziła, że myśli o doktoracie z prawa!
 
Cały czas myślę o tym, żeby obronić doktorat. Jestem przekonana, że tak będzie. Niektórzy seniorzy idą na Uniwersytet Trzeciego Wieku, a ja mam taki plan, że na mojej zawodowej emeryturze będę chciała wrócić do doktoratu. Ale to jest mój plan na późniejsze lata -powiedziała w rozmowie z Faktem.
 
Radosław Majdan wspiera Małgosie we wszystkich jej przedsięwzięciaсh.
Radosław buduje mnie jako kobietę i on mnie zawsze wspiera we wszystkim. Jeżeli powiedziałabym, że marzę teraz, żeby rozpocząć hodowlę kotów perskich, albo otworzyć schronisko, albo nauczyć się chińskiego - to on by mnie we wszystkim wspierał

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem