Rzeczywiście, z jednej strony większość z nich nie musi osobiście udawać się na swoje miejsce na słońcu. Światowej sławy ojcowie i mamy są zwykle gotowi do wykorzystania pieniędzy i kontaktów, aby rozwiązać wszelkie trudności w życiu ukochanego dziecka.

Ale z drugiej strony są problemy, z którymi nie można łatwo się uporać. Bardzo trudno jest żyć, zdając sobie sprawę, że natura pozbawiła cię talentu i będziesz zmuszony na zawsze wegetować w cieniu kogoś innego. Na szczęście większość bohaterów naszego artykułu była w stanie znaleźć własną drogę w życiu, nawet jeśli nie dostali piękna swoich rodziców!

Córki Bruce'a Willisa: całe trio, jak mówią, poszło nie do mamy, uznanej piękności Demi Moore, ale do taty. Dziewczyny nigdy nie różniły się swoim wzorowym zachowaniem i często rumieniły się sławnymi rodzicami. Młodsze córki jeszcze nie natknęły się na swoje powołanie, ale ich starsza siostra jest już dość znaną aktorką!

Weston, syn Nicolasa Cage'a, jest znany jako awanturnik i łobuz. Jednak dla przedstawiciela wybranego przez siebie zawodu takie zachowanie jest w porządku. Weston to profesjonalny muzyk black metalowy. W prasie wielokrotnie krążyły pogłoski, że Cage Jr. jest satanistą. Jednak czy tak jest naprawdę, nikt nie wie.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska pokazała się w prześlicznej ciążowej sesji zdjęciowej. Prezenterka odlicza dni do porodu

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Isabella Cruz, adoptowana córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman, jest niezwykle niezależną i celową kobietą. Nigdy nie zamierzała żyć z bogatych rodziców, ale szukała własnej drogi do sukcesu. Dziś Isabella stała się dość znaną projektantką mody, a gwiezdny ojciec i matka są z niej szczerze dumni.

Imię George'a Lucasa, który dał światu „Gwiezdne wojny”, jest znane każdemu fanowi kina. Ale jego córka Amanda stała się celebrytką w zupełnie innych kręgach. Dziewczyna jest mistrzem mieszanych sztuk walki i ma nawet tytuł mistrza w jednej z dyscyplin. Plotka głosi, że wszystko zaczęło się od tego, że kiedy była mała, prześladowano ją za swój „zbyt męski” wygląd!

Chaz, syn Cher, często towarzyszy matce przy publicznych okazjach. Dla fanów piosenkarki nie jest tajemnicą, że wielki brodaty mężczyzna był pierwotnie dziewczyną o imieniu Chastity. Jednak biedak od dzieciństwa czuł się nieswojo w ciele kobiety. Teraz, gdy Chaz zmienił płeć i ustatkował się w nowym wyglądzie, jest po prostu szczęśliwy!

Od pierwszych występów na świecie, obok swojego ojca, Ella Blue Travolta otrzymała przydomek „Brzydkie kaczątko”. Dziewczyna odziedziczyła po gwiezdnym rodzicu zgrabną sylwetkę, podbródek o silnej woli i szerokie czoło, ale według dziennikarzy wszystko to wcale jej nie maluje. Niemniej jednak Ella jest zadowolona ze swojego wyglądu i po prostu nie dba o słowa paparazzi.

W wieku 18 lat Rosalinda, córka legendarnego Adriano Celentano, opuściła dom, ponieważ chciała zajmować się sztuką, a jej rodzice uniemożliwili jej to. Dziewczyna mieszkała na ulicy przez sześć miesięcy, rozmawiała z bezdomnymi, a potem po raz pierwszy ogoliła głowę. Dziś Rosalinda od dawna znana jest jako aktorka, piosenkarka i artystka!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem