Kinga Rusin to polska dziennikarka, prezenterka, aktywistka społeczna i przedsiębiorca. Jest absolwentką XXXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie. Od 2005 była współprowadzącą porannego magazynu Dzień dobry TVN. Jest tak samo współwłaścicielką marki kosmetycznej „Pat&Rub”, produkującej ekologiczne kosmetyki. Prywatnie była związana z dziennikarzem Tomaszem Lisem, z którym urodziła dwóch córek: Polę i Igę. Od 2010 roku jest związana z adwokatem Markiem Kujawą. 

Dorota Wellman i mężczyźni jej życia

Kinga Rusin pokazała swoje biurko

Prezenterka od pewnego czasu mieszka na rajskiej wyspie Olhuveli (Malediwy). Ze swoim partnerem Markiem Kujawą przeprowadziła się do tgo miejsca na stale. W swoich social mediach Rusin aktywnie dzieli się zdjęciami z nowego miejsca zamieszkania. Ostatnio Kinga pochwaliła się swoim nowym biurkiem. Na Instagramie gwiazda opublikowała fotke, gdzie siedzi... na rajskiej plaży!
 
Lampa w konferencyjnym -napisała w opisie. 

 
Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Więkzość nie ukrywała, że jej bardzo zazdroszczą: Przepięknie. Tak, to można pracować w poniedziałki, Marzenie, Praca w raju, Ale błogo.
 Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa odważnie pozuje w rozebranej koszulce. Wieniawa jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Na Instagramie jej obserwują ponad 1 milion osób. Aktorka dzieli się wszystkim, co się da. Najczęściej wstawia zdjęcia z pracy oraz z różnych sesji zdjęciowych. Tak ostatnio pochwaliła się wyjątkowo odważnym nagraniem, gdzie odsłoniła swoją pierś. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem