Anna Wendzikowska znana dziennikarka TVN. Była prowadzącą autorskich programów o filmach i show-biznesie w TVN Fabuła: PytAnia, Dziewczyny z Hollywood i Przystanek Hollywood. Jest mamą dwóch córek: Kornelię i Antoninę. W swoich social mediach często dzieli się zdjęciami z podróży, pracy i rodziny. Wygląda na kobietę szczęśliwą i odnoszącą sukcesy. Jednak nie zawsze było tak słodko...

Lewandowska dodała wpis na temat depresji

Ostatnio Wendzikowska opublikowała wpis, gdzie poruszyła poważny temat depresji. Na zdjęciu widzimy Annę z małą córką Antoniną. Jak się okazuje w tych czasach celebrytka bardzo źle się czuła.

Listopada 2018, na zdjęciu młoda mama, bez filtra... Ten wpis też będzie bez filtra. Zmęczona, niewyspana i nieszczęśliwa.. Nie miała depresji poporodowej, ale miała depresję... Mniejsza o powody, one są bez znaczenia dla sensu historii. To był trudny czas, nawet dziecko nie dawało poczucia, że jest jakikolwiek sens we wstawaniu rano z łóżka. Mroczne miesiące, w których wydawało się, że już nic nie odczaruje tej wszechogarniającej pustki i bezsensu. Pomogli przyjaciele, specjalista i zdobycze współczesnej farmakologii. Wyszła z tego silniejsza i bardziej świadoma. Po drugiej stronie było światło i bardzo, bardzo dużo sensu - napisała Anna Wendzikowska.

Popularne wiadomości teraz

Rozenek zerkneła na zdjęcie Anny Lewandowskiej. I zrobiła to samo

Barbara Kurdej-Szatan: zdjęcie 5 miesięcy po porodzie. Aktorka opublikowała kadr bez makijażu i w domowym ubraniu

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Brat Madonny mieszka na ulicy. Gwiazda mu nie pomaga

"Pięknie napisane. Dużo siły 😍😍😍", "Aniu , to też ogromna siła pisać o takich doświadczeniach", "Pięknie to zostało napisane! Myślę, że wielu osobom pomoże 🙌❤️ całus dla tej Mamy ze zdjęcia! I dzidziula" -czytamy w komentarzach. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu