Lady Gaga nie miała szczęścia w miłości. Media długo informowały o jej rzekomym romansie z Bradleyem Cooperem oraz intensywnej relacji z Danem Hortonem . Ponad rok temu pojawiły sie informacje, że Lady Gaga jest w szczęśliwym związku z Michaelem Polansky. Jest on inwestorem oraz przedsiębiorcą. Studiował na Harvardzie. Pracuje w Grupie Parker, instytucie badawczym, który zajmuje się opracowaniem nowych terapii immunologicznych w walce z rakiem.

Wiemy dlaczego Agustin Egurrola przeszedł do TVP

Według tabloidów Lady Gaga miała nadzieje wejść w Nowy Rok jako narzeczona. Była pewna, że pierścionek zaręczynowy dostanie w Wigilię. Niestety tak się nie stało. Podobno Gaga powiedziała partnerowi, że jest gotowa na kolejny krok, jednak on nie jest tego pewien.Rzekomy kolega Gagi wypowiedział się o całej sytuacji:

Michael jest zakochany on nie wykluczył, że wezmą ślub. Jednak postępuje ostrożnie, zwłaszcza po tym, jak Gaga dała mu ultimatum – albo ślub, albo zerwanie. Michael nie lubi jak się stawia go w takiej sytuacji.

Popularne wiadomości teraz

Ekscentryczna dziewczyna z nienaturalnie dużymi kośćmi policzkowymi pokazała, jak wyglądała przed operacjami plastycznymi (zdjęcia)

Zwierzęta są lepsze od ludzi: bezpańska kotka uratowała dziecko pozostawione bez opieki w piwnicy (ZDJĘCIA)

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Mimo, że Partner Gagi czuje presje, póki co nie oświadczył się piosenkarce. Ciekawi jesteśmy czy uda sie im przetrwać tą sytuacje.

 

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu