Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pękają z dumy. W swoich mediach społecznościowych pochwaliły się radosną wiadomością. Między innymi odbyła się premiera utworu, gdzie Kuba napisał piosenkę do kreskówki dla Disney Polska. O tym muzyk poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Ewa Błaszczyk dumna z córki. Dawno nie była tak szczęśliwa

No i stało się. Szczęśliwy i dumny pragnę dziś ogłosić premierę utworu pt. „Liczy się tylko to”, który miałem zaszczyt stworzyć do najnowszego filmu animowanego wytwórni Pixar, zatytułowanego „Co w duszy gra”. Dziesięć miesięcy temu dostałem od @disney_polska propozycję napisania piosenki do tego obrazu. Wymyśliłem muzykę, następnie moja żona Ola napisała do niej przepiękne słowa. Potem dołączyli wspaniali muzycy i weszliśmy do studia. Następny był teledysk. I wreszcie dzisiaj, po wielu miesiącach oczekiwania, zamrożeń i odmrożeń, mogę podzielić się z Wami owocami naszej pracy, zwiastującej premierę filmu -napisał szczęśliwy Kuba Badach. 

Co ciekawie, Ola Kwaśniewska też w tym aktywnie uczestniczyła. Właśnie napisała do tego przepiękne słowa. Wspólnym sukcesem z mężem Ola tak samo pochwaliła się na Instagramie:

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan: zdjęcie 5 miesięcy po porodzie. Aktorka opublikowała kadr bez makijażu i w domowym ubraniu

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Kazimierz Mazur obchodzi urodziny

Kochani! Wreszcie, wreszcie, WRESZCIE możemy podzielić się z Wami powyższym dziełem, stworzonym wspólnie z małżonkiem dla @disney_polska , a konkretnie do fenomenalnego filmu „Co w duszy gra”, który miał mieć premierę zeszłej jesieni, ale pandemia postanowiła podszkolić nas z cierpliwości 🥴. No ale jest! Piosenka i klip zwiastujący premierę filmu od dzisiaj na jutjubie! Czy Wam się spodoba, ciut drżymy w obawie, lecz cieszymy się jak dzieci i puszymy jak pawie

Wiktoria Gąsiewska pozuje w samym staniku. "Ogień" reagują fani

Gratulacje👏Cudeńko❗️; Gratulacje👏👏👏; „Czasem niebo jest drugim człowiekiem”....Piękne Ola💙 gratuluję Tobie i Kubie -posypało się mnóstwo komplementów od fanów.

Zobacz nagranie: 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu