Anna Wedzikowska jest znana polska prezenterka i dziennikarka. W 2007 została reporterką programu Dzień dobry TVN, dla którego przeprowadza wywiady z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier kinowych. Była prowadzącą autorskich programów o filmach i show-biznesie w TVN Fabuła: PytAnia, Dziewczyny z Hollywood i Przystanek Hollywood. Sama wychowuje dwóch córek: Kornelię i Antoninę. 

Wiktoria Gąsiewska pozuje w samym staniku. "Ogień" reagują fani

Pomimo pracy i wychowanie dzieci, dziennikarka dużo czasu poświęca na swoje hobby. Od września zajmuje się poledance (tańcy na rurze). W swoich mediach społecznościowych prezenterka często dzieli się zdjęciami, gdzie pokazuje swoje piruety.
 
Ostatnio gwiazda opublikowała kolejny kadr, gdzie stoi na rękach, opierając się jedynie o rurę do ćwiczeń. Wielką uwagę fani zwrócili nie tylko na piękną figurę dziennikarki, a i pierś, która wygląda z koszuli. 

"Z przyjemnością oglądam Twoje postępy. Jak długo już ćwiczysz pole dance?", "Jest ogień!", "Super, świetne gięcie w plecach. Im więcej rozpoznawalnych osób będzie promować ten piękny sport, tym szybciej pozbędziemy się niesprawiedliwych stereotypów", "Pięknie, pięknie, pięknie. Jak to wspaniałe wygląda" -posypali się komentarzy od fanów prezenterki. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com
 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia