Kiedy ogłoszono nowy skład jury programu Dance, dance, dance prawie cała ekipa TVN zamarła. Okazało się bowiem, że TVP zatrudniła do swojej produkcji znanego i cenionego choreografa Agustina Egurrolę, który do tej pory był twarzą TVN. Co ciekawe, główne wydanie Wiadomości z tej okazji stworzyło specjalny materiał, wychwalając nad niebiosa wielkość tancerza, tym samym dając oczywiście mały pstryczek w nos stacji TVN.

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Aktorka pochwaliła się narzeczonym i pierścionkiem

Była prowadząca Dzień Dobry TVN - Kinga Rusin, choć sama zdecydowała się na jakiś czas odsunąć od mediów, postanowiła na swoim Instagramie ostro skomentować działanie swojego byłego - jak sądzimy - kolegi ze stacji, z którym dziennikarka miała między innnymi okazję współpracować przy programie You can dance - po prostu tańcz.

Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z tvp info i „dziennikarzy” Wiadomości, pracujących w tej samej co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w tvp „tylko dla rozrywki”. Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli. To żart, jakby ktoś nie zrozumiał... Nie ma i nie będzie takich deklaracji ze strony gwiazd TVP. Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. - rozbrzmiały pierwsze zdania ostrego komentarza Rusin

Meryl Streep zachwycona polską aktorką. Według niej, powinna dostać Oscara

Popularne wiadomości teraz

Ewa Minge całkowicie przefarbowała włosy! Od rudego koloru nie pozostało i śladu

Zdjęcie tych bezdomnych, którzy wzięli ślub 24 lata później, wzrusza do łez

Dorosłe córki Katarzyny Figury. Jak teraz wyglądają Kaszmir i Koko?

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie wiedzą, czym jest zazdrość

Dalsze słowa Rusin były już tylko ostrzejsze.

Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie - bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach

Pod postem dziennikarki pojawiło się mnóstwo komentarzy pochlebiających postawę Kingi Rusin. A Waszym zdaniem, gwiazda TVN dobrze napisała, czy może jednak trochę przesadziła?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła