Marzena Rogalska i Tomasz Kammel byli jedną z najbardziej cenionych duetów telewizji śniadaniowej. Co więcej, byli oni jedną z najstarszych par pracującej w TVP, bowiem wielu już dziennikarzy z nie zawsze wyjaśnionych przyczyn zostało z dnia na dzień zwalnionych ze stacji czy też sami odchodzili, będąc niezadowolonymi z decyzji nowego szefostwa.

Jednak miarka się przebrała i Marzena Rogalska powiedziała dość. Dziennikarka zdecydowała się o odejściu niedawno. Był to dzień głośnego strajku niezależnych mediów.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa. - ogłosiła Marzena Rogalska

Maciej Stuhr zakpił z Doroty Wellman. Prowadzącej „DDTVN” nie bardzo się to spodobało

Wiele internautów, a nawet i ludzi ze świata show-biznesu osobiście pogratulowało dziennikarce, życząc jej także powodzenia w dalszej karierze.

Popularne wiadomości teraz

Córka Kowalewskiego jest w ciąży! Aktorka ogłosiła radosną nowinę, publikując romantyczne zdjęcia z mężem

Kożuchowska, Ohme, Narożna: polskie gwiazdy, które zrezygnowali z kosmetyków. Naturalność ponad wszystko!

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Ewa Błaszczyk dumna z córki. Dawno nie była tak szczęśliwa

Co z Tomaszem Kammelem? Czy najpopularniejszy prezenter TVP też odejdzie?

Nie zapominajmy jednak o Tomaszu Kammelu, który to z Rogalską prowadził "Pytanie na śniadanie". Co prawda, dziennikarz zaangażowany jest w całą masę innych programów i już z nie jedną osobą prowadził program, więc z pewnością bez Rogalskiej poradzi sobie w telewizji, jednak internauci zaciekle zaczęli sugerować mu, by ten poszedł śladami koleżanki z programu.

Jeszcze nikt tak nie skrytykował Małgorzaty Rozenek. Paulina Młynarska powiedziała, co o niej myśli

Do tej pory dziennikarz nie odpowiedział na żadne zapytania ze strony fanów, jednak zdecydował się na komentarz, gdy zadzwoniła do niego redakcja Plotka. Co odpowiedział dziennikarz?

Teraz jestem bardzo zajęty.

Wszystko wygląda na to, że Tomasz Kammel nie chce się odnieść do odejścia Marzeny Rogalskiej. Jak myślicie, czy pójdzie w ślady znajomej?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła