Marzena Rogalska jest znana polska dziennikarka. Właśnie z 1997 roku rozpoczęła swoją karierę. Zaczęła pracę w RMF. fm, tam prowadziła takie audycję jak: Na językachWeekend bez granicHalo, to ja i Świąteczne Marzenie. Później pracowała w Radio Kolor i Radio Złote Przeboje. Pracowała tak samo i w telewizji: w 1995 roku zaczęła swoją pracę w krakowskim oddziałe Telewizji Polskiej. Wiosną 2015 prowadziła w TVP2 program Przygarnij mnie, a wiosną 2016 – cykl Domy przyszłości. W 2019 została gospodynią programu To był rok! w TVP1.

Maciej Dowbor zamieścił zdjęcie, gdy tylko się poznał Joannę Koroniewską. "18 lat minęło"

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Marzena Rogalska kończy swoją współpracę w Telewizją Polską. O tym dziennikarka poinformowała na swoim Instagramie. Taka decyzja wynikła z powodu ostatniej sytuacji, która wydarzyła się w Polsce, a właśnie protestu Media bez wyboru, gdzie niezależne polskie media zjednoczyły się i razem sprzeciwiły pomysłowi Ministerstwa Finansów, który chce nałożyć nową składkę reklamową.
Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa -napisała Rogalska.
 
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Popularne wiadomości teraz

Córka Kowalewskiego jest w ciąży! Aktorka ogłosiła radosną nowinę, publikując romantyczne zdjęcia z mężem

Anna Lewandowska pozuje w niezwykłej fryzurze. Porównała siebie do postaci z bajki

Ewa Błaszczyk dumna z córki. Dawno nie była tak szczęśliwa

Majestatyczna Kösem Sultan: jak naprawdę wyglądała słynna żona sułtana Ahmeda I

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła