Życie Aleksandry Kwaśniewskiej znacznie się zmieniło w 1995 roku, właśnie wtedy, gdy jej ojciec, Aleksander Kwaśniewski, stał prezydentem Polski. Od tego momentu Ola zaistniała w polskich mediach, i wszyscy nagle zaczęli się interesować życiem jedynej córki prezydenta. 

Jeszcze nikt tak nie skrytykował Małgorzaty Rozenek. Paulina Młynarska powiedziała, co o niej myśli

kwaśniewska z ojcem
kwaśniewska z ojcem

Aleksandra ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dodatkowo ukończyła kurs instruktorski na trenerkę salsy. Uczyła tańca w szkołach: Salsa Libre i Latin Groove. Aktywnie zaistniała w mediach, kiedy pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami. Jej partnerem był Rafał Maserak, razem otrzymali drugie miejsce. 

kwaśniewska
kwaśniewska

Popularne wiadomości teraz

Niewiarygodna historia kobiety, która zaadoptowała dziecko, które urodziło się uzależnione

Zdjęcie tych bezdomnych, którzy wzięli ślub 24 lata później, wzrusza do łez

Te dzieci stały się popularne ze względu na ich niezwykłą urodę

Kolor aury według daty urodzenia: poznaj swoją przyszłość i odkryj w sobie nowe talenty

Po zakończeniu programu Kwaśniewska zaczęła swoją pracę w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". W 2007 roku została zwolniona z powodu skandalu. Między innymi w programie stała o obronę swojego ojca, który był podejrzywany w alkoholizmie. 

W lipcu, kiedy mój tatuś wrócił z Filipin, trafił do szpitala z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. Chciałabym, żeby wiedzieli państwo, że od tamtej pory jest na bardzo ścisłej diecie i jedyne, co mu nie szkodzi to owsianka, i żeby państwo wiedzieli, że w tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, to już by nie żył. Nie mogę po prostu patrzeć na to, jak publicznie upokarzana jest osoba, którą kocham nad życie -mówiła wtedy Kwaśniewska. 

Ciało i twarz 33-letniej Brytyjki są w 95% pokryte tatuażami: po urodzeniu dziecka kobieta pokazała, jak ona wyglądałaby bez dziar

W 2012 wzięła ślub z muzykiem Kubem Badachem. Wtedy to był jeden z najgłośniejszych wydarzeń 2012 roku. Obecnie Ola Kwaśniewska jest szczęśliwą żoną i całkiem unika życia publicznego. Prowadzi swoje konto instagramowe, gdzie dzieli się wszystkim, co się dzieje u niej w życiu.

 Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła