Klaudia Halejcio zaczęła swoją karierę aktorską już jako dziecko. Swoją pierwszą rolę odegrała w wieku 4 lat! Rozpoznawalność dały jej jednak seriale, takie jak Złotopolscy, Pierwsza Miłość czy Hotel 52.

Mimo bardzo dobrego początku, Halejcio nie zdecydowała się na studia w kierunku aktorstwa. Zamiast tego, celebrytka może pochwalić się dymplomem z psychologii społecznej

Klaudia Halejcio

Polskie znane pary, które mogą się pochwalić najdłuższym stażem małżeńskim. Oni wiedzą, co to znaczy miłość

Klaudia Halejcio ma także za sobą wystep w Tańcu z gwiazdami, który to zaowocował w związek z jej partnerem tanecznym - Tomaszem Barańskim. Związek trwał aż dwa lata, jednak nie przetrwał próby czasu. Potem celebrytka spotykała się z pewnym prawnikiem, jednak ta relacja także nie skończyła się happy-endem.

Popularne wiadomości teraz

Stare fryzury gwiazd: Małgorzata Rozenek-Majdan w ogóle była brunetką! (FOTO)

Kazimierz Mazur obchodzi urodziny

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Michał Szpak jest zakochany! Pokazał największą miłość swojego życia

Nowy partner w życiu Klaudii Halejcio 

Od pewnego czasu Klaudia Halejcio wspominała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna o imieniu Oskar, który jest biznesmenem, prężnie działającym w internecie.

To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe – powiedziała w rozmowie z magazynem Party.

W szkole ich wyśmiewali, a dziś patrzą na nich z podziwem. Oto spektakularne przemiany

Jak sie jednak okazuje, związek ten jest bardziej poważny, niż można by się było tego spodziewać. Klaudia Halejcio w Walentynki ogłosiła bowiem, że wraz z ukochanym spodziewają się dziecka!

Na taką role czekałam całe życie! To niesamowite jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością – czuję się niesamowicie! Aaaa…. będę Mamą! - napisała pod postem aktorka

W komentarzach posypały się gratulacje ze strony internautów, do których się oczywiście dołączamy!

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu