Modelka Joanna Krupa ostatnio głębiła się w temat macierzyństwa. Od tego momentu, jak narodziło się jej dziecko, życie gwiazdy całkowicie się zmieniło. Tak zdarza się u większości młodych matek. Często widzimy, jak Krupa dzieli się filmikami i foto związane z córką Ashy.

Joanna Krupa dzieli się ciekawą informacją o macierzyństwie

Obecnie Joanna Krupa spędza czas ze swoją rodziną, a w szczegółności z córką, na świąteczny okres.

Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa świętowała urodziny swojej matki. Modelka Joanna Krupa ostatnio stała zbyt popularną w mediach. Dwa miesiący temu narodziła świętną coreczkę Ashę-Leigh i z tego momentu zaczęła dzielić się informacją dotyczące macierzyństwa. Pokazywała bajeczny pokoik córki, jej ubrania, zabawki, jedzenie, a w święto Bożego Narodzenia zrobiła z nią selfie, gdzie bardzo dobrze widać, jak matka i córka podobne do siebie. Więcej na ten temat, czytaj tutaj.

Powstanie nowy „Kevin sam w domu”

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Młode polki aktywnie śledzą za życiem Joanny Krupy, tym samym biorą z niej przykład, jak być wspaniałą matką dla swojego dziecka. Gwiazda nie przestaje wystawiać ciekawostki macierzyństwa. Tym razem udostępniła zdjęcie wózka swojej córki. Wiadomo, ile ona za niego zapłaciła.

Joanna Krupa pokazała wózek swojej córki

"Mój mały promyk słońca. To jest moja wersja G5”- podpisała swój post Joanna.

W przybliżeniu najprostsza wersja takiego cuda kosztuje 1480 dolarów, nieco lepsza 1580 dolarów, a najdroższa 1960 dolarów!
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com