Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" Monika Mrozowska ostatnio została mamą po raz czwarty. Z Maciejem Auguścikiem-Lipką urodziła synka Lucjana. Od poprzednich związków ma trójkę dzieci. W latach 2003–2012 była związana z Maciejem Szaciłłą, z nim urodziła dwóch córek Karolinę i Jagodę. A w związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim ma syna Józefa. 

Maja Hyży pokazała pokój córki! Właśnie w takim pięknym miejscu mieszka mała Antonina

Jakiś czas temu aktorka opublikowała zdjęcie tego, jak karmi małego synka Lucjana. W opisie poruszyła temat porodu. Dużo się mówi o ciąży, porodzie, a o połogu prawie wcale... A okazuje się, że dla wielu matek to on jest najbardziej traumatyzującym przeżyciem. To tylko (i aż) 6 tygodni, dlatego nie bójcie się prosić o pomoc (macie prawo czuć się słabe, to wam w żaden sposób nie umniejsza), nie stawiajcie sobie wygórowanych oczekiwań i...dopuszczajcie do siebie i dziecka tylko te osoby, do których macie 100 proc. zaufanie -zaczęła Mrozowska. Kontynuację możesz przeczytać TU

Monika Mrozowska pokazała swoją najstarszą córkę

Pomimo zdjęć małego Lucjana, Mrozowska postanowiła pokazać inne swoje dziecko, a właśnie najstarszą córkę Karolinę. I trzeba się przyznać, że dziewczyna robi wielkie wrażenie! Jest jako modelka!

Joanna Przetakiewicz opublikowała namiętne nagranie z mężem. Zrobiło się gorąco!

Popularne wiadomości teraz

Chcesz wiedzieć, dlaczego serwetki są wkładane do pralki

Robert Lewandowski na słodkim zdjęciu z córką Klarą. Ania uchwyciła niesamowity moment

Niesamowite, jak wyglądają dzieci znanych hollywoodzkich aktorek

Kożuchowska, Ohme, Narożna: polskie gwiazdy, które zrezygnowali z kosmetyków. Naturalność ponad wszystko!

Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich SM mojej najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że… Karolcia @k_szacillo ma się dobrze (nawet bardzo). Nie chodzi z nami na spacery, bo… jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale … w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji, a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także… to, że kogoś nie ma na zdjęciu… wcale nie oznacza, że przestał istnieć -napisała aktorka.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła