W sobotni wieczór odbył się finał pierwszej edycji programu The Voice Senior.

Fani mieli przyjemność obserwować zmagania czwórki, a właściwie szóstki wokalistów. O tytuł zwycięzcy z trenerką Urszulą Dudziak walczyły siostry Szydłowskie - Ela, Jola i Krystyna, drużynę Alicji Majewskiej reprezentował Janusz Sztyber, z Andrzejem Piasecznym o zwycięstwo walczyła Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, a w raz z Markiem Piekarczykiem po wygraną szedł Władysław Jarecki.

The voice Senior bezkonkurencyjny! Już czekamy na kolejny odcinek

O wygranej decydowali widzowie wysyłając SMS z numerem swoich faworytów.

Siostry Szydłowskie decyzją telewidzów zostały najlepszymi głosami wśród seniorów w Polsce i otrzymały 50 tys zł, a także voucher o wartości 30 tys. na spełnienie marzeń o podróży. Dodatkową nagrodą jest występ podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

Popularne wiadomości teraz

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Nagrodę wręczał Jacek Kurski prezes TVP. Po emisji programu na forach internetowych pojawiły się komentarze o tym, że cały finał został wyreżyserowany, a ta wygrana to ustawiona sytuacja. Niektórzy dopatrują się podstępu chociażby po bukietach, jakie zostały wręczone siostrom Szydłowskim. "To niemożliwe, że akurat mieli przypadkiem przygotowane trzy takie same bukiety" - czytamy w komentarzach.

A jakie jest Wasze zdanie? Kto był Waszym faworytem i czy myślicie, że finał został ustawiony?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com