Rodzina Lewandowskich ciągle nie traci swojej popularności, jako znana sportowa rodzina w Polsce, z której większość stara się wziąć przykład. Anna Lewandowska będąć w drugiej ciąży, nie zwalnia tempa i uprawia ostrożnie swój ulubiony sport.

Adam Małysz nie jest katolikiem, ale obchodzi Boże Narodzenie

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Robert Lewandowski przeżył operację. Z tej sytucja martwił się cały kraj. Robert Lewandowski na operacje czekał od ostatniego meczu w Bundeslidze, gdzie jego zespół wygrał 2:0 z VfL Wolfsburg. Zaraz po meczu zdecydowal się na to, aby usunąć przepukliny pachwinowej w jednym ze szpitali w Monachium. Więcej na ten temat, czytan w naszym artykule.

Po wigilijnych świętach Anna i Robert ze swoją córką Klarą wyjechali na wakacje nad morze. Do konkretnie jakiego miejsca wyruszyli, nie wiadomo. Natomiast Lewandowska aktywnie dzieli się zdjeciami, na których ona relaksuje. Ostatnio, udostępniła foto, na którym bardzo dobrze widać jej ciążowy brzuszek. 

Magda Gessler pokazała swoją nową sylwetkę

Popularne wiadomości teraz

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Anna Lewandowska pokazała swój ciążowy brzuszek

"New Year=new life, new challenge and lots of Happiness" - tak podpisała fitness trenerka.

Oczywiście, nie zabrakło zachwycających komentarzy. 

"Piękne zdjęcie, Brzsio rośnie, śliczne zdjęcie, jaki śliczny brzuszek"

Rodzina Lewandowskich spędza wigilijne święta nad morzem

Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Krupa świętuje urodziny swojej matki. Modelka Joanna Krupa ostatnio stała zbyt popularną w mediach. Dwa miesiący temu narodziła świętną coreczkę Ashę-Leigh i z tego momentu zaczęła dzielić się informacją dotyczące macierzyństwa. Pokazywała bajeczny pokoik córki, jej ubrania, zabawki, jedzenie, a w święto Bożego Narodzenia zrobiła z nią selfie, gdzie bardzo dobrze widać, jak matka i córka podobne do siebie. Kontynuację czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com