Modelka Joanna Krupa ostatnio stała zbyt popularną w mediach. Dwa miesiący temu narodziła świętną coreczkę Ashę-Leigh i z tego momentu zaczęła dzielić się informacją dotyczące macierzyństwa. Pokazywała bajeczny pokoik córki, jej ubrania, zabawki, jedzenie, a w święto Bożego Narodzenia zrobiła z nią selfie, gdzie bardzo dobrze widać, jak matka i córka podobne do siebie. 

Vikki Gabor pokazała swojego brata

Święta w tym roku Krupa spędza ze całą swoją rodzina w Ameryce. A od niedawna okazało się, że matka gwiazdy- pani Jolanta na drugi dzień święta miała urodziny. Nie tracąc tej możliwości, modelka wystawiła w Instagram jej zdjęcie i napisała dobroduszne słowa:

„Wszystkiego najlepszego dla najlepszej kobiety, jaką znam. Kocham cię bardziej niż słowa mogą to opisać. Dziękuję, że wychowałeś mnie na kobietę, którą jestem dzisiaj. Mam nadzieję i modlę się, aby Asha-Leigh dorastała i stała się dla mnie moim najlepszym przyjacielem. Kocham cię mamo"

Matka Joanny Krupy świętuje urodziny

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Naturalne oczyszczacze powietrza: rośliny domowe, które zwalczają bakterie oraz wirusy

Matka Joanny Krupy ze swoją wnuczką

W tym roku pani na pewno ma niezwykle urodziny, dlatego że stała szczęśliwą babcią i na zdjeciu cieple trzyma swoją wnuczkę. 

Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub

Pod postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy:

"Babcie są najlepsze na świecie, Babcias are the best, Babcia najlepsza"

My tak samo życzymy pani Jolance wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 

Wcześniej pisalismy o tym, jak psy i dziecko w jednym domu. Jak poradziła sobie Joanna Krupa? O modelce Joanny Krupy w ostatnich czasach stało zbyt głośno, a wszystko z tego powodu, że ona urodziła świetną córeczkę Asha-Leigh Nunes. Wszędzie publikują wiadomości z nią związane. Gwiazda przyznaje się, po narodzeniu dziecka jej życie całkowiecie się zmieniło. Na pierwszym miejscu teraz dla niej jest takie pojęcie, jak macierzyństwo. I Joanna stara się zrobić wszystko, aby byc dla swojej córki dobra mamą. Więcej na ten temat, czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com