Marta Manowska ma kolejny powód do zadowolenia. Po ogromnym sukcesie programu "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior" Marta została gospodynią kolejnej produkcji.

The voice Senior bezkonkurencyjny! Już czekamy na kolejny odcinek

Marta przyznaje, że jej życie diametralnie się zmieniło odkąd podjęła decyzje o poprowadzeniu programu "Rolnik szuka żony". Jej kariera ruszyła z miejsca, a ona sama nie ma czasu, aby sie nudzić.

Widzów ujęła swoją autentycznością i empatią, a także tym, że bardzo emocjonalnie wiąże się ze wszystkimi uczestnikami programów, które prowadzi. To jej uczestnicy zdradzają swoje największe sekrety i czują się swobodnie w jej towarzystwie. Marta z pewnością emanuje sympatią, obok której ciężko przejść obojętnie.

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Przyszedł czas na nową produkcję. Tym razem w programie wystapią mężczyźni około 40 roku życia, którzy chcą poprawić swoją atrakcyjność. Panowie pod okiem specjalistów przejdą metamorfozę. Narazie telewizja nie zdradza więcej szczegółów, choć nadal trwa nabór do programu.Tylko czy napewno Marta ma czas, aby zadbać o swoje życie osobiste? Bo jak sama przyznaje coraz częściej marzy o założeniu rodziny, czego my szczerze życzymy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com