Końcówka roku 2019 stoi pod znakiem romantycznych uniesień i ślubów. W święta Bożego Narodzenia kolejną parą, która powiedziała sobie "tak" jest Tomasz Torres i Paulina Łaba.

Grzegorz Krychowiak wziął ślub

Gwiazdor Afromental poślubił swoją wieloletnią narzeczoną na urokliwych plażach w Tanzanii na Zanzibarze.

Paulina Łaba na codzień związana jest z Teatrem Roma. Swoje wokalno - aktorskie wykształcenie zdobywała na uczelniach w Gdyni i Gdańsku. Występowała w Szansie na sukces śpiewając utwór legendarnej Kory. Szerszej publiczności znana jest przede wszystkim ze swojego jazzowego głosu oraz występów w musicalach.

Uroku ceremoni dodawały malownicze scenerie rajskich plaży Zanzibaru. Państwo młodzi ubrani w białe zwiewne ubrania doskonale komponowali się z pięknem tropików. Tomasz miał na sobie luźne spodnie i przewiewną koszulę. Natomiast Paulina koronkową letnia sukienkę. Lekkości dodawały jej rozpuszczone włosy z wpiętym koronkowym diademem.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Tomasz pochwalił się radosną nowiną w czwartowy wieczór wstawiając na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z ceremonii opatrzone krótkim, ale wymownym opisem "Państwo Torres".

Młodej parze życzymy samych bajkowych chwil i dużo miłości.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com