Edyta Pazura jest żoną polskiego aktora Cezary Pazury. Chociaż różnica pomiędzy nimi jest dość wielka, czyli 26 lat, udało im się zbudować mocną i wielką rodzinę. Razem wychowują trójkę dzieci: najstarsza z nich to 11-letnia Amelia, młodszy o 3 lata Antoni i urocza dwulatka o pięknym imieniu Rita

Agnieszka Włodarczyk z ciążowym brzuszkiem tańczy przed telewizorem. Przyszła mama szaleje!

Edyta Pazura zamiesciła dziwne zdjęcie

Ostatnio Edyta nawiązała się do dwóch popularnych tematów w polskim show-biznesie. Między innymi to morsowanie i wyjazd do Zanzibar polskich gwiazd. Pazura na Instagramie pokazała swoje ulubione miejsce, gdzie może spędzać cały swój czas.   
 
Nie lubię morsować, wolę Zanzibar 😜 a tak na poważnie, to najbardziej kocham swój dom ✨ P.S Tylko nie patrz na moje brudne stopy 🙃 #komujedam #takdladomu -napisała Edya Pazura.

Fani w tą samą chwilę zwróciły uwage na jeden ważny szczegół. A konkretnie Edyta miała brudne stopy. Pod zamieszczoną fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy:
 
"To są stopy Kobiety, Która Nie Boi Się Iść Swoją Drogą" - napisała Magda Mołek. "Stopy kobiety pracy", "Te stopy wyglądają znajomo i tak jakoś przyjemniej mi się zrobiło od razu", "No i to uwielbiam u Ciebie Edytko. Te stopy udeptane i umęczone. Bez retuszu i z brudkiem pozbieramy po przebytych kilometrach w domu, taka po prostu codzienność".
 
Katarzyna Dowbor mieszka w prawdziwym pałacu. Kobieta bardzo chętnie pomaga osobom potrzebującym wygodnego domu. Ale tym razem chcemy zwrócić uwagę na jej osobistą fortecę. Prezenterka mieszka w bardzo dobrej lokalizacji, a jej dom przykuwa uwagę od pierwszego wejrzenia.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła