Maria Markowska jest niezwykle piękną dziewczyną i była uczestniczką Top Model. Choć z programie wygrała Kasia Sklarczyk, Maria uczestniczy w wielu ciekawych projektach i współpracuje z wieloma markami. Takie piękne życie modelki było nie zawsze. Jakiś czas ona wałczyła o to swoje życie.

Miała złośliwy nowotwór głowy. Choroba poszła zbyt daleko i miała swoje negatywne skutki. Od tego młoda dziewczyna nie mogła normalnie ani rozmawiać, ani jeść. Była karmiona sondą. Na czas leczenia miała 5 operacji i 2 przeszczepy, po których zostały blizny na szyi. Nieprzyjemnym dodatkiem do tego, stała agencja modelek, która zerwała z nią kontrakt. Natomiast Maria Markowska nie załamała się i dalej marzyła o to, aby zbudować Świętna karierę modelki.

Modelka Anna Markowska

Ilona Felicjańska spędzi Święta w więzieniu

Po chorobie zgłosiła się do programu Top Model i swoim pięknem uderzyła wszystkich w samo serce. W jednym momencie na jej drodze spotkała się menadżerka i żona Marcina Prokopa - Maria Prażuch-Prokop. Dzięki jej Markowska uczestniczyła w Paris Fashion Week-najważniejsze wydarzenie modowe w Europie.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Bardzo dramatyczne! 10 zdjęć bezdomnych zwierzaków, które znalazły kochających właścicieli

Anna Markowska

"Na początku Marcin do mnie zadzwonił. Mieliśmy co prawda działać pod agencją Marcina: Prokop studio, natomiast nie do końca wiedzieliśmy jak to wszystko rozwiązać, bo ja też modowo będę chciała działać. No i okazało się, że Marysia chciałaby się mną zająć. Też wiem, że miałam ogromne wsparcie córki Marcina i Marysi, która oglądała Top Model. Więc to chyba jej zawdzięczam to wszystko. No i udało się – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Teraz mamy świetny moment, aby złożyć życzenia świąteczne swoim bliskim ludziom. To, co zrobiła Maria Markowska. W swoim Instagram dziewczyna wystawiła zdjęcie z Marią i miło napisała:

Anna Markowska z Marią Prażuch

"Moja managerka i mój anioł stróż. Jedna z najpiękniejszych kobiet w moim życiu. Takich osób życzę wam w te święta kochani !! Trzymajcie się blisko bo bliscy są najważniejsi. Merry Christmas"

Uważaj na tego SMSa. Przez niego możesz stracić wszystkie pieniądze z konta

Musimy się przyznać, że zona znanego prezentera jest bardzo piękną.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com