Blanka Lipińska dzięki głośnej książce 356 dni stała się topową celebrytką w Polsce. Jej erotyk zachwycił Polki, ale także kobiety z innych krajów. Sukces książki był tak wielki, że historia doczekała się kontynuacji, a nawet przeniesienia na ekrany. I choć według krytyków film na podstawie książki Lipińskiej nie należy do wybitnych, to bez wątpienia okazał się on hitem, także na platformie Netflix. Wszyscy bowiem chcieli choć dla ciekawości zobaczyć polską wersję "50 twarzy Greya".

Pisarka dzieki swojemu sukcesowi może sobie dziś pozwolić na luksusowe wakacje, piękny dom czy liczne zabiegi poprawiające urodę. Aktualnie celebrytka ostro pracuje nad idealnym uśmiechem. Niedawno założyła w tym celu stały aparat ortodontyczny, a także jest już po zabiegu podcinania dziąsła, co ma na celu powiększenie koron klinicznych zębów.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z młodości u boku adoratorów. Każdy chciał z nią być

Tajemnica szczupłej sylwetki Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska mimo 35 lat wygląda zdecydowanie lepiej niż we wczesnej młodości. Metamorfozę przeszła przede wszystkim jej sylwetka. Lipińska kilkanaście lat temu warzyła 30 kilogramów więcej! Jednak aby wciąż utrzymać tak szczupłą figurę, celebrytka jest na bardzo restrykcyjnej diecie od 14 lat. Opowiedziała swoim fanom o szczegółach tej diety, jednocześnie zaznaczając, iż zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to w pełni zdrowy jadłospis.

Popularne wiadomości teraz

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Stare fryzury gwiazd: Małgorzata Rozenek-Majdan w ogóle była brunetką! (FOTO)

Kazimierz Mazur obchodzi urodziny

Wszystkiego nauczyłam się sama. Przykładowo – kolacja. Wy jecie pewnie jakieś kanapki, zazdroszczę. Ja jem sok pomidorowy, podgrzany, który udaje zupę pomidorową. To jest tylko podgrzany sok i doprawiony. Szczerze, nie wiem, czy przypadkiem nie wy macie lepiej, jeśli jecie kanapki – wyznała.

Blanka Lipińska kiedyś

16-letnia Chinka najmłodszą osobą uzależnioną od operacji plastycznych. Ma za sobą aż 100 zabiegów

Wygląda na to, że Blanka bardzo restrykcyjnie podchodzi do swojego żywienia, co sama przyznaje - nie jest bardzo zdrowe, ale jej pomaga. To bardzo dobrze, że autorka nie ukrywa tego co je i jednocześnie nie robi z siebie ekspertki w temacie dietetyki. Jednocześnie trzeba pamiętać, że Blanka Lipińska jest fanką różnego rodzaju zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, więc to jak wygląda, jest także efektem działań lekarzy.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu