Ewa Wachowicz jest doskonałym przykładem na to, że konkursy piękności naprawdę dają dziewczynom szansę za spełnienie swoich marzeń. Wachowicz w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Po wygraniu krajowego konkursu uczestniczyła w wyborach Miss World, podczas których w grudniu otrzymała tytuł III wicemiss świata. W 1993 zwyciężyła w konkursie World Miss University. Swoje "5 minut" wykorzystała najlepiej, jak mogła. Od czasu wygrania konkursu wciąż występuję w mediach. Najlepiej czuje się w programach kulinarnych.

Była miss ma także swoją restaurację w Krakowie, która tak jak inne lokale gastronomiczne - od dłuższego czasu pozostaje zamknięta. Portalowi Jastrząb Post gwiazda wyznała, jak jej restauracja radzi sobie w tym trudnym czasie.

Jest to niezwykle trudny czas dla restauratorów, bo restauracja jest nieczynna ponad pół roku. Żeby utrzymać załogę, to jest naprawdę nadludzki wysiłek. Z moimi wspólnikami jesteśmy w stanie to zrobić tylko z jednego powodu, ponieważ mamy inne źródła utrzymania. Ale jesteśmy na granicy wytrzymałości.

Iza Kuna pozuje na plaży. Internauci są w szoku: „W końcu jakieś normalne ciało na Instagramie”

Popularne wiadomości teraz

Wiktoria Gąsiewska pozuje w samym staniku. "Ogień" reagują fani

Majestatyczna Kösem Sultan: jak naprawdę wyglądała słynna żona sułtana Ahmeda I

Cały świat obserwuje te bliźniaki od ich narodzin

22 zabawne zdjęcia z dzieciństwa, które udało się odtworzyć wiele lat później

Czy zatem Ewa Wachowicz zamierza otworzyć swój lokal? Z tego co mówi - nie, jednak nie dziwi się kolegom z branży, którzy decydują się na ten krok.

Ze wspólnikami podjęliśmy decyzję o tym, że restauracja pozostanie zamknięta. Mnie jest prościej, bo to moja „druga noga”. Oprócz prowadzenia tego biznesu wydaję książki, mam własny program telewizyjny, dlatego patrzę z innego punktu widzenia. Rozumiem i wspieram całym sercem restauratorów, którzy żyją wyłącznie z prowadzenia restauracji - wyznała Wachowicz.

Ewa Wachowicz jest w stanie utrzymać się z innych źródeł utrzymania i fajnie, że mówi o tym wprost. Natomiast nie wszyscy restauratorzy też tak mają. Czy rząd w końcu sobie o nich przypomni?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła