Martyna Wojciechowska należy do nielicznego grona popularnych osób, które mają ogromny dystans do siebie i swojego ciała. Podróżniczka ceni sobie przede wszystkim wygodę i różnorodność. Nigdy nie szła ślepo za trendami, zawsze się wyróżniała. I choć ma kompleksy, dziś stara się tym nie przejmować. Co więcej, w swoich social mediach czy programach zwraca uwagę na to, byśmy my kobiety były dla siebie mniej surowe.

Oprócz tego, Martyna Wojciechowska od zawsze była buntowniczką. Uwielbiała ekstremalne aktywności i kochała motoryzację. Nie było dla niej przeszkód, których nie dało się pokonać.

Jak wygląda teściowa Martyny Wojciechowskiej? Przemek Kossakowski pokazał mamę

Dziennikarka dziś jest żoną Przemka Kossakowskiego i mamą Marysi. Martyna zawsze miała powodzenie u mężczyzn, ale bała się małżeństwa. Nie raz była zaręczona, ale to dopiero Kossakowskiemu udało się doprowadzić ją do ołtarza.

Na dowód swojej zadziorności i powodzenia wśród mężczyzn Martyna Wojciechowska dodała na swój Instagram swoje zdjęcie z lat licealnych. Widać na nim uroczą i piękną nastolatkę noszoną przez dwóch chłopców.

Popularne wiadomości teraz

Rozenek zerkneła na zdjęcie Anny Lewandowskiej. I zrobiła to samo

Barbara Kurdej-Szatan: zdjęcie 5 miesięcy po porodzie. Aktorka opublikowała kadr bez makijażu i w domowym ubraniu

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Jak dbać o piwonie, by pięknie rosły? Proste porady gwarantujące cudowny efekt

W liceum mężczyźni nosili mnie na rękach. Potem bywało różnie😉 Ale czas nauki w XXII L.O. im. José Martí na warszawskich Bielanach wspominam rewelacyjnie choć „myślę, że byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą. Miałam nieznośną potrzebę zadawania pytań i kwestionowania wszystkiego oraz szukania nowych rozwiązań. W szkole nie zawsze jest to premiowane, ale w życiu dobrze na tym wyszłam. Ale kiedy byłam w liceum nie marzyłam o tym, co robię teraz, bo moja wyobraźnia po prostu nie sięgała tak daleko. Dziś wierzę, że JEDYNE CO NAS W ŻYCIU OGRANICZA, TO NASZA WŁASNA WYOBRAŹNIA - napisała w poście Martyna.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu