Jeszcze jakiś czas temu Piotr Kraśko otwarcie wypowiedział się o Kingie Rusin. W mediach zdradził, że była żona dziennikarza Tomasza Lisa jest dla niego, jak siostra:

Kinga Rusin to nie jest przyjaciółka, to jest rodzeństwo. To jest bezcenne, że możemy się w pracy pokłócić czy pospierać, a i tak wiemy, że się przyjaźnimy. Czasem się posprzeczamy, ale to jest dokładnie tak samo, jak robiliśmy przez ostatnie 30 lat naszej znajomości.

Ewa Farna coraz mocniej chudnie i to bez ćwiczeń. Odkryła swoją tajemnicę

Także jak i sama Kinga. Ona całkiem niedawna na swoim Instagramie pod wspólnym zdjęciem z Kraśko pogratułowała Piotra za to, że ten wróćił się do Faktów TVN. W opisie wspominała najlepsze lata pracy z Piotrem.

Popularne wiadomości teraz

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Anna Lewandowska pozuje w niezwykłej fryzurze. Porównała siebie do postaci z bajki

Jak dziewczyna minimalnym kosztem zamieniła nędzny pokój w hostelu w przytulne gniazdo

Majestatyczna Kösem Sultan: jak naprawdę wyglądała słynna żona sułtana Ahmeda I

Piotrek, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie... Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!

Teraz coś poszło nie tak. Kinga Rusin, która pół roku temu pożegnała się z pracą w Dzień Dobry TVN, wyjechała na stale do jednej z rajskich wysp na Oceanie Indyjskim. Na Instagramie dziennikarka pochwaliła się szczęśliwym zdjęciem tego, jak razem ze swoim partnerem odpoczywają na jachcie. Co ciekawe, nic na ten temat nie wie Piotr Kraśko. W ostatnim wywiadzie z Faktem przyznał się, że całkiem się nie interesuje Kingą. Nie wie gdzie i z kim ona jest.

W wieku 17 lat dziewczyna o „lalkowej urodzie” zamieniła swoje ciało w kupę mięśni – jak obecnie wygląda ta Muskularna Barbie? (zdjęcia)

Nie śledzę Kingi w Internecie, nie oglądam jej zdjęć i profili, bo nie mam na to czasu. Nie wiem, co ona robi i gdzie jest. O tym, że ćwiczy jogę nad oceanem, dowiaduję się od was. Jestem bardzo pochłonięty pracą.

Czy wielka przyjaźń się skończyła? 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła