Salma Hayek jest to powszechnie znana aktorka. "Desperado", "Frida", "Bardzo dziki Zachód" czy "Dogma" są filmiki, gdzie mogliśmy zobaczyć słynną Salmę. Gwiazda tak samo jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Na Instagramie jej obserwują ponad 17 milionów ludzi z całego świata. Celebrytka często publikuje zdjęcia, gdzie otwarcie demonstruje swoje piękne ciało. Taki wygląd w 54 lata to jest po prostu coś niesamowitego!

hayek
hayek

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Hayek pochwaliła się odważnym zdjęciem w stroju kąpiełowym.  Aktorka pręży się w wodzie, w pięknym stroju kąpielowym. Wielką uwagę zwrócono na jej wielki biust oraz piękną figurę. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Ostatnia fotografia znowu pokazuje nam piękną sylwetkę Salmy. Gwiazda między innymi przymierzyła obcisłe dżinsy, które podkreślały jej smukłe uda, a także biały sweter z podłużnymi warkoczami. Obraz został uzupełniony obszernym szalikiem i czapką, a także niebieskimi okularami przeciwsłonecznymi. Hayek poszła na spacer w tym stroju ze swoimi pupilami: dwoma psami i sową. Na jej zdjęciu jest także senator, który po inauguracji Prezydenta Stanów Zjednoczonych stał się głównym bohaterem publikacji niemal wszystkich aktywnych użytkowników sieci.

W Londynie zaczął padać śnieg, wybiegłam pobawić się z moimi psami i sową i zgadnij, kto się pojawił… #berniesanders ”- napisała aktorka.

Popularne wiadomości teraz

Niewiarygodna historia kobiety, która zaadoptowała dziecko, które urodziło się uzależnione

Dorosłe córki Katarzyny Figury. Jak teraz wyglądają Kaszmir i Koko?

Los człowieka: co może powiedzieć o nas miesiąc naszego urodzenia?

John Travolta ze łzami w oczach przytulił zmarłego syna i powiedział: „Wybacz mi, Jett”

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła