Anna Wyszkoni podbiła serca Polaków jako wokalistka zespołu Łzy. To właśnie z tym zespołem Ania weszła na salony i największe listy przebojów. Hity takie jak "Agnieszka już dawno..." czy "Narcyz się nazywam" zna chyba każdy z nas. Od kilku lat Anna prowadzi jednak solową karierę, a jej autorskie piosenki także systematycznie puszczane są w stacjach radiowych. 

Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

Jednak niedługo będziemy mogli zobaczyć Anię Wyszkoni w zupełnie nowej roli. Polsat powierzył jej bowiem rolę prowadzącej nowego programu o projektowaniu wnętrz. I jeśli myślicie, że piosenkarka nie ma z tym tematem nic wspólnego - możecie się mocno zdziwić. Ania w niedawnym wywiadzie wyznała bowiem, że projektowanie wnętrz jest jej pasją.

Ja w ogóle podglądam wszystkie programy dekoratorskie i związane z projektowaniem, ponieważ to jest moja pasja. Wykorzystałam ten czas pandemii, kiedy zabrano nam koncerty i wyjazdy i zaczęłam się w tym kierunku kształcić. W tej chwili zaczęłam edukację na poziomie zaawansowanym. Przymierzam się do założenia własnej firmy projektowania wnętrz, tak więc jestem tym bardzo podekscytowana i zobaczymy jak to pójdzie. Na razie jestem naprawdę z siebie zadowolona i myślę, że fakt, iż obroniłam dyplom w takim stylu pozwala mi czuć tę dumę – wyznała portalowi Jastrząb Post

Popularne wiadomości teraz

Córka Kowalewskiego jest w ciąży! Aktorka ogłosiła radosną nowinę, publikując romantyczne zdjęcia z mężem

Esmeralda Godlewska bardzo przytyła. Teraz bierze się za siebie

Kożuchowska, Ohme, Narożna: polskie gwiazdy, które zrezygnowali z kosmetyków. Naturalność ponad wszystko!

Majestatyczna Kösem Sultan: jak naprawdę wyglądała słynna żona sułtana Ahmeda I

Ania Wyszkoni prowadzącą "Design Dream. Pojedynek na wnętrza"

W najnowszym programie Polsatu to jednak nie Ania Wyszkoni będzie projektować wnętrza, a profesjonalni projektanci. Staną oni do rywalizacji o nagrodę pieniężną. W show weźmie udział sześciu projektantów, którzy w każdym odcinku będą musieli zaprojektować inne pomieszczenie dla danych klientów. Oprócz dopasowania do trendów, uczestnicy będą musieli dopasować swoje pomysły do potrzeb i gustu bohaterów. 

Ewa Wachowicz spełniła swoje marzenie. Jej nowy dom jest zachwycający

Nie możemy się już doczekać tego projektu! Program wydaję się naprawdę ciekawy. Pytanie tylko, jak w roli prowadzącej poradzi sobie Ania Wyszkoni?

Będziecie oglądać?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła