Kinga Rusin to polska dziennikarka, prezenterka, aktywistka społeczna i przedsiębiorca. Jest absolwentką XXXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie. Ukończyła italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2005 była współprowadzącą porannego magazynu Dzień dobry TVN. Jest tak samo współwłaścicielką marki kosmetycznej „Pat&Rub”, produkującej ekologiczne kosmetyki. Prywatnie była związana z dziennikarzem Tomaszem Lisem, z którym urodziła dwóch córek: Polę i Igę. Od 2010 roku jest związana z adwokatem Markiem Kujawą. 

Joanna Jabłczyńska opublikowała archiwalne zdjęcie swojej mamy: "Tak wyglądały Kobiety bez filtrów"

W 2020 roku Kinga Rusin nieoczekiwanie poinformowała o tym, że odchodzi z Dzień Dobry TVN. Na Instagramie dziennikarka opublikowała wpis, gdzie podziękowała każdemu, kto był z nią przez ten cały czas. 

Dziękuję wszystkim kolegom z pracy za przemiłe slowa wypowiadane i pisane publicznie, jak też za te z prywatnych wiadomości przeznaczone tylko dla moich oczu😉. Jesteście KOCHANI😘

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan: zdjęcie 5 miesięcy po porodzie. Aktorka opublikowała kadr bez makijażu i w domowym ubraniu

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Stare fryzury gwiazd: Małgorzata Rozenek-Majdan w ogóle była brunetką! (FOTO)

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Teraz Kinga zaczęła swoje życie od nowa. Ze swoim partnerem Markiem Kujawą żyje na maleńkiej wyspie położonej na Oceanie Indyjskim. Ostatnio w social mediach pochwaliła się luksusowym zdjęciem, gdzie pokazała, jak teraz wygląda jej codzienność. Na foto widzimy Kingę i Marka leżących na luksusowej jachcie z szampanem w rękach. 

Monika Mrozowska zamieściła pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradziła szczegóły swojego porodu: "Nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta"

"Pozdrawiamy niedzielnie z ‘naszej’ maleńkiej wysepki na Oceanie Indyjskim wszystkich ‘życzliwych’ próbujących udowodnić, że nas tu nie ma razem od jesieni i publikujących jakieś dziwne zdjęcia robione z ukrycia. Pijemy ‘wasze zdrowie’.   Jesteśmy w tym przepięknym i spokojnym miejscu z Markiem od połowy listopada, pracujemy razem zdalnie dla naszej firmy kosmetycznej (...) Może przesłać nasze bilety? Skoro nie zrobiliśmy instastory z samolotu jak niektórzy i nie relacjonujemy każdego dnia" -czytamy w opisie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu