Piotr Adamczyk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Prywatnie był związany z Weroniką Rosati czy Kate Rozz. Większość bardzo się zdziwiła, kiedy obok Piotra pojawiła się nowa kobieta, Karolina Szymczak, która jest o 19 młodsza od niego. Kobieta też jest aktorką i nawet miała debiut na wielkim ekranie. Ostatnio Karolina zdecydowała się na jeden krok, między innymi opowiedziała wszystkim o swojej ciężkiej, nieuleczalnej chorobie.

Monika Mrozowska zamieściła pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradziła szczegóły swojego porodu: "Nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta"

Żona Piotra Adamczyka cierpi na endometriozę, która polega na rozroście błony śluzowej macicy (czyli endometrium) poza jamą macicy. W swoich mediach społecznościowych aktorka postanowiła podzielić się z obserwatorami zdjęciem z rekonwalescencji. Na foto widać jej brzuch i kilka niewielkich zaszytych ran po laparoskopii.  
 
To choroba nie tylko kobiety, ale też jej najbliższych. Wszyscy cierpią. Kiedy są dzieci i patrzą na cierpiącą mamę i kiedy endo zabiera płodność i trzeba razem walczyć, żeby tę płodność ratować. Dlatego tak ważne jest wsparcie partnera. Endometriozy nie widać, nie jesteśmy naznaczone. Tam gdzie jeszcze mam szwy, tam właśnie najbardziej nas boli. To nie jest zdjęcie w bikini na rajskiej plaży, z idealnym ciałem, ale mam to gdzieś. Już się nie wstydzę. Jeśli to może spowodować, że chociaż jakąś część z Was Drogie EndoKobiety będę w stanie poruszyć do walczenia o siebie, to jest dla mnie sukces - czytamy w opisie.
Dalej aktorka opisała w jakim stanie teraz się znajduje:
 
Bardzo długo żyjemy w bólu, latami z niezdiagnozowaną chorobą, bo jest nam wmawiane, że wszystko jest w porządku i tak ma być, a nie dlatego, że wymyślacie sobie ból. Pozdrawiam lekarzy, którzy tak „rzetelnie” podchodzą do swojej pracy. Ręce opadają... To mój dziesiąty dzień po operacji. Brzuch jeszcze nabrzmiały. Waga przy diecie zaczyna spadać, nawet przy hormonach wprowadzających ciało w menopauzę, także bardzo Wam polecam trzymania się diety po zabiegu.
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu