George, Charlotte i Louis to aktualnie "najważniejsze" dzieci w Wielkiej Brytanii. W końcu to ich ojciec - William ma objąć w przyszłości funkcję króla, a potem jego najstarszy syn - George. Trójka cudownych dzieci Kate i Wiliama są więc w centrum uwagi brytyjskich mediów, którzy starają się odtrzeć do najdrobniejszych szczegółów z ich życia.

Brytyjski tabloid przekazał informacje o planach na przyszłość 5-letniej Charlotte, która o swoim marzeniu poinformowała rodziców. Księżniczka marzy o byciu... pielęgniarką.

Chociaż na razie to jedynie plany dziecka, Kate i William są bardzo z nich zadowoleni. Wiedzą, że ich córka jest troskliwą dziewczynką, która nie podda się, dopóki nie osiągnie określonego celu. Nie zdziwiliby się, gdyby rzeczywiście za kilka lat spełniła swoje dziecięce zamiary – twierdzi źródło „New Idea”.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Dziewczyna karmiła bezpańskiego psa kiełbasą, a pies nie mógł powstrzymać łez

Kazimierz Mazur obchodzi urodziny

Ewa Minge całkowicie przefarbowała włosy! Od rudego koloru nie pozostało i śladu

W końcu skoro marzenie wielu dziewczynek w swoim wieku Charlotte już ziściła - a mianowicie jest księżniczką - 5-latka musiała wybrać sobie inny zawód! Co na to jej rodzina? Oczywiście, nie zgodzi się na taki plan na przyszłość. W końcu rodzina królewska nie pracuje, przynajmniej w standardowy sposób. 

Chociaż jest jeszcze szansna dla Charlotte! W końcu może jak jej wujek wypisać się rodziny królewskiej, a podobno 5-letnia księzniczka jest bardzo charakterna i ustawia braci po kątach.. No cóż, życie księżniczki nie jest takie piękne jak mogłoby się wydawać. Może gdy Charlotte podrośnie to pokocha jeszcze bycie księżniczką, jeśli nie - w rodzinie królewskiej wybuchnie nowy skandal, ale przecież dla nich to nie nowość...

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu