Za sprawą serialu o Osieckiej, Polacy znów zyją romansami Agnieszki. Mimo, że miała bardzo duże powodzenie, bardzo często łamano jej serce. Przyjaciółka Osieckiej słynna kompozytorka Katarzyna Gärtner  wyjawiła rąbek tajemnicy. Poniekąd wyjaśniła dlaczego Osiecka nie miała szczęścia w miłości.

Agnieszka potrzebowała samca alfa. Jak facet okazywał się za słaby psychicznie albo intelektualnie niedojrzały czy nieszczęśliwy, to taki związek nie miał racji bytu

Osiecka miała spore wymagania, mężczyźni nie potrafili im sprostać. Była nadzwyczaj inteligentna. Potrzebowała kogoś z kim będzie potrafiła rozmawiać na wiele róznych tematów. Partner dla Agnieszki musiał mieć mocny charaker, ale też mieć swoja pasję.

Kot Rudzielec uratował całą rodzinę

Kompozytorka zdradziła dlaczego rozpadł sie związek Osieckiej z Frykowskim:

Popularne wiadomości teraz

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Niewiarygodna historia kobiety, która zaadoptowała dziecko, które urodziło się uzależnione

Twórcy serialu zaledwie prześlizgnęli się po osobie Frykowskiego. A szkoda, bo był ważny na początku jej drogi przez życie. Moim zdaniem należało wyeksponować problem doboru faceta dla tak silnej osobowości i genialnej autorki poezji śpiewanej, jaką była Agnieszka. Pamiętam, jak tłumaczyła się ze swych decyzji nie w Krzyżach ani w Zakopanem, lecz w lasach na Kaszubach, gdzie w nocnych rozmowach nikt nam nie przeszkadzał. Na moje pytanie, dlaczego pękł związek z Wojtkiem, odpowiedziała pytaniem: „A czy ty byłabyś z kimś, kto proponuje odpuścić tobie pisanie i zmagania z twórczością, zamienić na beztroskie życie u boku playboya, bo on ma pieniądze?

Według Katarzyny Agnieszka Osiecka mogła być szczęśliwa z Markiem Hłaską. Niestety śmierć Marka przerwała ich miłość. Z Jeremim Przyborą również mogła być szczęśliwa, jednak tu nie miało to racji bytu ze względu na jego rodzinę.

Hłaski nie znałam, ale jego opisała jako silnego i twórczego mężczyznę. Dziś nazwalibyśmy go typem alfa. Ten związek miał szansę, lecz Hłasko zginął. Najbardziej mi żal związku z Jeremim, gdyby tylko mógł być wolny...

Katarzyna ma nadzieję, że twórcy serialu odkryją w nim prawdziwą duszę Agnieszki:

Niedawno ukończyłam pracę nad pierwszą częścią albumu CD Gärtner/Osiecka. Płycie dałam tytuł, który był mottem jej życia: „Szukam kogoś na stałe”. Im mocniej analizuję jej utwory, tym bardziej w nich czuję dramatyczną potrzebę miłości. Ciekawa jestem czy twórcy serialu odkryją przed nami choć jeden wątek prawdziwej duszy Agnieszki

Agnieszka Osiecka to była wspaniała, inteligentna kobieta. Niestety w życiu nia miała szczęscia w miłości. Wszyscy jednak ją pamiętamy i mile wspominamy.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu