Antek Królikowski jest polskim aktorem i osobowością telewizyjną. Zagrał w takich filmach, jak: Swingersi, Pętla, Banksterzy, Na dobre i na złe, Na Wspólnej  i wielu innych. 27 lutego 2020 stracił ojca, wybitnego polskiego aktora i reżysera Pawła Królikowskiego. Po tym, Antek cały swój czas poświęcał na kochaną rodzinę, ciągle znajdował się obok mamy, Małgorzaty Królikowskiej, która potrzebowała wsparcia i pomocy.

Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

Ostatnio Antek zaczął coraz bardziej pojawiać się na ustach mediów. Między innymi przed samym Nowym Rokiem rozstał się z modelką Joanną Opozdą. Jako pierwsza o tym poinformowała sama Joanna, pisząc na Instagramie:

"W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku"

Joanna Krupa zamieściła kadr prosto z łóżka. Odważne zdjęcie modelki zachwyciło fanów

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Jak dbać o piwonie, by pięknie rosły? Proste porady gwarantujące cudowny efekt

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Po rozstaniu Opozda wyjechała poza Polską na wakacje, a co w tym czasie robi sam Antoni? Aktor otworzył dla siebie nowy rodzaj sportu. Między innymi zaczął grać w tennisa. O tym szczegółowo czytaj TU. Natomiast od niedawna w sieci pojawiło się zdjęcie, gdzie nie możliwe było go poznać! Królikowski zapuścił brodę i włosy! Wspólnie z Anną DereszowskąSylwestrem WilkiemKrzysztofem Zalewskim i innymi gwiazdami zaangażował się w kampanię społeczną, której celem jest wsparcie działalności fundacji Avalon. Jak Ci się podoba Antoni w takim wyglądzie?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu