Salma Hayek jest powszechnie znaną aktorką, która pochodzi z Meksyki. Prywatnie jest żoną miliardera Francoisa-Henri Pinaulta. Para doczekała się córki Valentiny Palomy. Salma oprócz aktorstwa, zajmuje się tak samo działalnością charytatywną. Działa na rzecz zwiększenia świadomości o przemocy wobec kobiet oraz przeciwko dyskryminacji imigrantów.

Anna Mucha dostała tajemniczy list z podziękowaniami. Aktorka nie kryła łez wzruszenia

"Desperado", "Frida", "Bardzo dziki Zachód" czy "Dogma" są filmiki, gdzie mogliśmy zobaczyć słynną Salmę. Gwiazda tak samo jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Na Instagramie jej obserwują ponad 17 milionów ludzi z całego świata. Celebrytka często publikuje zdjęcia, gdzie otwarcie demonstruje swoje piękne ciało. Taki wygląd w 54 lata to jest po prostu coś niesamowitego!
 
Ostatnio pisaliśmy o tym, jak pochwaliła się zdjęciem z bieliźnie. Zdjęcie przedstawia ją pozującą w basenie. Gwiazda pojawiła się w brązowym dwuczęściowym kostiumie kąpielowym i okularach przeciwsłonecznych. O tym szczegółowo czytaj TU

Teraz Hayek znów zaskakuje swoich fanów! Aktorka pręży się w wodzie, w pięknym stroju kąpielowym. Wielką uwagę zwrócono na jej wielki biust oraz piękną figurę.

Popularne wiadomości teraz

Dorosłe córki Katarzyny Figury. Jak teraz wyglądają Kaszmir i Koko?

Esmeralda Godlewska bardzo przytyła. Teraz bierze się za siebie

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Anna Lewandowska pozuje w niezwykłej fryzurze. Porównała siebie do postaci z bajki

"Jesteś taka piękna","Jak się czujesz, wiedząc, że jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie?", "najpiękniejsza" -zachwycali się urodą fani. 

Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Emily Ratajkowski jest amerykańską gwiazdą, która posiada polskie korzenie. Jest ona córką polskiego malarza i brytyjskiej pisarki. 29-latka urodziła się w Londynie, ale później z rodziną przeprowadziła się do Kalifornii. To tam rozpoczęła się jej wielka kariera. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła