Anna Lewandowska polska sportsmenka, osobowość telewizyjna. Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Ptywatnie jest związana z piłkarzem Robertem Lewandowskim. Razem z nim wychowuje dwóch córek: Klarę i Laurę.

Edyta Górniak jest załamana! Jej ojciec miał wypadek, po czym czeka na niego poważna operacja

Trenerka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie jej obserwują ponad 3 miliony osób. Celebrytka dzieli się zdjęciami ze wszystkiego: treningi, przepisy, rodzina. 
 
Ostatnio Lewandowska pochwaliła się niezwykłym zdjęciem, gdzie zaprezentowała swój sześciopak. W czerwonym stroju gwiazda zrobiła zdjęcie w lustrze. Trzeba się przyznać, że po porodzie drugiego dziecka ciało trenerki wygląda zjawiskowo! 

W komentarzach internauci zachwycali się wyglądem Lewandowskiej:

„Pieknq figura. Forma zycia Aniu!”

„Wow wow wow”

„Jaka forma”

„rozwalasz system Ania”

Tak samo czytaj o tym, jak Edyta Herbuś pozuje bez stanika! Obecnie tancerka odpoczywa na wakacjach w Ponta De São Lourenço w Portugalii. W swoich mediach społęcznościowych gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji. Ostatnio opublikowała zbyt odważne zdjęcie, gdzie pozuje całkiem bez stanika. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu