Wygranie najważniejszego konkursu piękności nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Zdecydowanie ładna twarz dziewczyny nie wystarczy. Kobieta z takim tytułem oczywiście ma być śliczna, jednak uroda jest oczywiście pojęciem względnym. Bardzo ważne, o ile nie ważniejsze jest to, jaką Miss Polski ma osobowość i charyzmę. W końcu to ona ma reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej, a oprócz tego fajnie, gdyby zdobywczyni korony inspirowała pozytywnie dziewczyny w Polsce.

Wygranie takiego zacnego tytułu może się komuś wydawać bardzo płytkie, jednak bez wątpienia otwiera ono wiele drzwi w karierze. Zwłaszcza jeśli dana dziewczyna chce pracować w mediach. Swoje "5 minut" wykorzystało wiele dziewczyn wygrywających tytuł Miss. Kim są dzisiaj? Prześledźmy to!

Rok 2010 - Agata Szewioła

Agata Szewioła nie powaliła świat na kolana i zdobyła żadnego większego tytułu na międzynarodowych konkursach piekności. Mimo to stała się ona modelką. Dziś ma 31 lat i wciąż zachwyca urodą.

Rok 2011 - Angelika Ogryzek

Popularne wiadomości teraz

Rozenek zerkneła na zdjęcie Anny Lewandowskiej. I zrobiła to samo

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Angelika nie zadomowiła się na długo w show-biznesie. Co prawda wciąż pracuje jako modelka, ale też skupiła się na pracy jako prawniczka.

Rok 2012 -  Katarzyna Krzeszowska

Katarzyna bardzo dobrze poradziła sobie w konkursie Miss Supranational 2014, bowiem zajęła tam 5 miejsce. Do dziś aktywnie udziela się w promocji konkursu Miss Polski. W najnowszej edycji była tam jurorką. Orpócz pracy jako modelka, Katarzyna Krzeszowska prowadzi własną firmę.

Rok 2013 -  Ada Sztajerowska

Miss Polski z 2013 roku sporadycznie pokazuje się na ściankach, ale poza tym nie wiadomo czym zajmuje się zawodowo.

Rok 2014 -  Ewa Mielnicka

Ewa odniosła bardzo duży sukces medialny. Na swoich mediach społecznościowych zgromadziła bardzo sporą społeczność, a oprócz tego była miss często pojawia się w telewizjach śniadaniowych. Oprócz tego Ewa znalazła się w TOP 10 jednego z największych konkursów piękności na świecie - Miss Supranational.

Rok 2015 - Magdalena Bieńkowska

Największy sukces Magdalena osiągnęła w organizowanych w Polsce wyborach Miss Supranational 2018, zajmując trzecie miejsce. Związała się z agencją modelek i realizowała w zawodzie, jednak w ostatnim czasie skupia się na życiu domowym. Jej wybrankiem jest Łukasz Kubot, jeden z najbardziej utytułowanych tenisistów w Polsce.

Rok 2016 -  Paulina Maziarz

Paulina znalazła się w TOP 10 konkursu Miss Supranational. Związała się z agencją modelek i spełnia się jako infuecerka w mediach społecznościowych.

Rok 2017 -  Kamila Świerc

Kamila Świerc oprócz pracy w social-mediach, spełnia się jako specjalistka ds. marketingu jednej z marek modowych. Miss Polski 2017 spełnia się także jako konferansjerka, ostatnio miała okazję współprowadzić Miss Polski Nastolatek.

Rok 2018 -  Olga Buława

Olga ma na koncie tytuł Miss Serdeczności podczas wyborów Miss Universe 2019, tym samym stając się pierwszą Polką, która zdobyła ten tytuł. Dziś sporadycznie zajmuje się fotomodelingiem, na co dzień jest szefową pokładu w polskich liniach lotniczych. W wyborach Miss Polski 2020 była jurorką.

Rok 2019 -  Magdalena Kasiborska

Magdalena po wygranej dużo podróżowała, udzielała się społecznie, a także pracowała jako modelka i influencerka. 

Rok 2020 - Anna-Maria Jaromin

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu