Wydawać by się mogło, że Rafał i Gabriel świetnie się bawią. Stworzyli własną "operę mydlaną", a fanów i internautow osadzili w roli publiczności. Teraz próbują zbierać laury i unowocześniać i tak już skomplikowaną fabułę.

Top 3 sprawdzone sposoby na miękkie, puszyste i pachnące ręczniki

Ich związek od początku był dość kontrowersyjny. Bardzo obnosili się ze swoim uczuciem i wydawać by się mogło, że od początku robili to pod publiczkę. Ostatnio Seweryn poinformowal, że rzekomy stalker to tak naprawdę jego partner, a kilka dni później Gabriel oświadczył, że jest w związku z tajemniczą Agatą.

Panowie spędzili razem sylwestra, a osoba z bliskiego otoczenia panów otwarcie mówi o tym co ich łączy...

Popularne wiadomości teraz

Dziewczyna przyszła do manicure z takimi paznokciami: to, co zrobiła manikiurzystka , wygląda niesamowicie!

Monika Mrozowska urodziła! Jej mąż pokazał pierwze zdjęcie dziecka

Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopiekła Justynie Żyle. Afera wisi w powietrzu

Tragiczny finał morsowania. Zimowa aktywność ma smutny finał

Prawda jest taka, że Gabriel uwikłał się w toksyczną relację z Rafałem i nie potrafi z dnia na dzień całkowicie przekreślić kilkunastu lat wspólnego życia

Oni są jak skazane na siebie małżeństwo po rozwodzie. Za dużo ich łączy, by z dnia na dzień powiedzieć sobie 'pa'. Nadal mają sporo wspólnych projektów i interesów. Nie mówiąc już o tym, że Rafał, który w tym związku od początku więcej brał, niż dawał, sprytnie manipuluje Gabrysiem. Grabias wciąż przecież mieszka w warszawskiej pracowni Seweryna przy Wilczej, co w praktyce oznacza, że - mimo emocjonalnego rozstania - nadal żyją pod jednym dachem

Bliscy znajomi dawnych kochanków twierdzą, że panowie żyć bez siebie nie mogą i niebawem znowu sie zejdą. Ich związek przeżywał już niejeden kryzys. Teraz wygląda na to samo. Bliscy z otoczenia Gabriela i Rafała twierdzą, że to tylko kwestia czasu kiedy znowu zaczną oficjalnie być w związku.

Według niektórych jednak sprawa nie ma nic wspólnego z miłością, a sławą. Wielu uważa, że Rafał wylansował się na zdolnościach Gabriela i teraz trudno mu pogodzić się z odejściem z show biznesu.

Pokochał sławę, blichtr i życie na wysokim poziomie, które zapewnia mu Gabryś. Częste wyjazdy, wycieczki, wczasy, mnóstwo znajomych, no i świetne ciuchy, w które ubierał go 'polski Versace'. Kolorowe futra, w których tak pięknie wygląda. On to wszystko ma wyłącznie dzięki Gabrysiowi. Uzależnił się od luksusu i popularności. W sumie trudno mu się dziwić, że boi się utraty tego wszystkiego. Powodowany lękiem urządza te rozpaczliwe cyrki medialne, ośmieszając tylko Gabrysia, który jest zmuszony robić dobrą minę do złej gry

Bliski przyjaciel Gabriela twierdzi, że Rafał zatracił się w sławie. Niejednokrotnie było widać z jaką wyższością traktuje Gabriela, a ten nie chcąc kłótni zgadzał się na wszystkie często absurdalne pomysły swojego partnera.

Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale obu panom życzymy powodzenia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach