Przez liczne obostrzenia w związku z pandemią SARS-CoV-2 zamknięte są wszelkie obiekty sportu, także stoki narciarskie. Z placówek mogą jednak korzystać profesjonalni sportowcy. Czy takimi są synowie Jadwigi Emilewicz - byłej wiceprezydent Polski? Zdania są różne.

Portal TVN24 odkrył, że synowie polskiej polityk mimo braku licencji sportowca, trenowali na stoku w Tatrach. Jak to możliwe?

Licencja Polskiego Związku Narciarskiego jest nadawana w systemie elektronicznym związku. Z informacji podanych przez TVN24 wynika, że nazwiska synów polityk pojawiły się w systemie 7 stycznia. Natomiast jej dzieci na stoku szusowały już 5 stycznia.

Ustalono również, że na liście osób, które mogą w pełni korzystać ze stoku znalazło się również ręcznie dopisane nazwisko samej Jadwigi Emilewicz. Jak komentuje całe to zamieszanie polityk?

Synowie od lat trenują narciarstwo, od lat startują też w Młodzieżowym Pucharze Polski. Środkowy syn dwa lata temu zdobył w swojej kategorii wiekowej — Narciarski Puchar Mazowsza, najstarszy startował w Młodzieżowym Pucharze Polski — odpisała w SMS-ie dziennikarzowi Grzegorzowi Łakomskiemu.

Popularne wiadomości teraz

Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski. Nowe miejsce zamieszkania dziennikarki zachwyciło fanów

Syn wyremontował zaniedbane mieszkanie z czasów PRL-u dla swojej matki. Zdjęcia przed i po

Astrolodzy powiedzieli, czego się bać wszystkich znaków zodiaku w 2021 roku

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

Zdjęcie, które obiegło cały świat. Córka żegna się z mamą. Obie chorowały na Covid-19

Dalej Emilewicz tłumaczyła się ze swojego nazwiska w rejestrze. Kobieta odpisała redaktorowi, że porusza się tylko na ski tourach, ale „nigdy nie na stoku, gdzie odbywają się treningi”.

Wczoraj podchodziłam w Suchem na drugim, niedziałającym stoku. Dziś rano — przed komisją zdrowia — też udało mi się podejść dwa razy. Nie wyjeżdżałam na wyciągu, nie jeździłam na slalomie — poinformowała.

Po feriach uczniowie wracają do szkoły. Jest oficjalna decyzja

Wicepremier była zdziwiona, że jej synowie ów licencji nie mieli i podziękowała nawet dziennikarzowi za czujność. Z jego relacji wynika jednak, że Jadwiga Emilewicz mimo to, nie zgodziła się na występ przed kamerami.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach