Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej znanych osób w polskim show-biznesie. Lider zespołu "Ich Troje" kilkanaśnie razy zmieniał nie tylko kolor swoich włosów, a i kobiet. Obecnie znajduje się w związku ze swoją piątą żoną Pauliną, która niezadługo urodzi mu kolejne dziecko. Od poprzednich związków Wiśniewski ma tak samo dzieci: Xaviere, Fabienne, Etinette i Vivienne, będącymi owocami związku kolejno z Mandaryną i Anną Świątczak.

Irena Santor nigdy o tym nie mówiła. Po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak straciła swoją córkę

michal wisniewski szczepienie
michal wisniewski szczepienie

Ostatnio była żona Wiśniewskiego, Mandaryna, zdradziła jakie relacje ma ze wszystkimi żonami Wiśniewskiego? Między innymi wspomina miło spędzony czas na Sylwestra.
 
My pracujemy razem, ja się z Anią bardzo kumpluję. I Eti i Vivi, Xavier i Fabbka tworzą taki naprawdę fajny, rodzinny team. My też w tym wszystkim uczestniczymy. Z Anią się przyjaźnimy, kumplujemy. Mamy dość podobne poczucie humoru, podobne flow, w którym się rozumiemy. Rzeczywiście w sylwestra byliśmy z Anią, Michałem i było fajnie -powiedziała w rozmowie z Jastrzabpost.
Poza tym powiedziała o relacjach z obecną żoną Wiśniewskiego, Polą:
 
To ciężko oceniać. Jest sympatyczną osobą. Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich. Dla mnie najważniejsze, żeby Michał był szczęśliwy. Im bardziej on jest szczęśliwy, tym bardziej cała ta patchworkowa rodzina też jest szczęśliwa. Trzymamy za niego kciuki, bo jest nam bliską osobą. A jeśli w tym momencie uszczęśliwia go Pola, no to fajnie. Ja im życzę jak najlepiej.
Także czytaj gwiazdy, które chcą albo już zaszczepiły się przeciw Covid -19. Ostatnio wszyscy zaczeli mówić o szczepionce, która powróci nasze życie do normalności. Ale nie każdy dobrze do niej się odnosi. Wśród naszym gwiazd są ci, którzy zatwierdzają temat szczepień. 
 
Więcej artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła