Każda z nas jest wyjątkowa. Są wśród nas kobiety o niewiarygodnej urodzie, niebywałej inteligencji czy oszałamiającej odwadze. Jednak gwiazdy są nieubłagalne i nie rozdają nam wszystkim wielkich mocy. Istnieje tylko wybrane grono, która zostało obficie obdarowane w cechy, która robią wrażenie na mężczyznach.

Wodnik

Pewne siebie, zdecydowane i niebywale seksowne. Kobiety spod tego znaku zodiaku to istne petardy, których zdobycie jest dla mężczyzn wielkim sukcesem. Nie każdy podoła temu zadaniu. Tylko odważni faceci mają szansę, bowiem życie z taką kobietą jest niczym podróż rollercoasterem. Dużo adrenaliny każdego dnia, ale nigdy nie wiesz czego się po niej spodziewać. Z taką kobietą nie chce się też wychodzić z łóżka. To bardzo temperamentna kochanka, która nie lubi nudy!

Rak

Pełna gracji, elegancji i tajemnicy kobieta spod znaku Raka jest dla mężczyzn bardzo fascynująca. Zdobycie jej wymaga od panów cierpliwości i sprytu. To mistrzynie flirtu i uwodzenia, które lubią bawić się w "kotka i myszkę". Kiedy ktoś się do nich zbliży - uciekają, mówią pół zdaniami, a swoimi spojrzeniami przeszywają każdego od środka. To wszystko sprawia, że o takiej kobiecie wciąż się myśli. Staje się ona pewnego rodzaju zagadką, której rozwiązanie zwiastuje piękne przeżycia.

Waga

Wagi to kobiety o pięknej duszy, której uśmiech rozświetla nawet najsmutniejszy dzień. Niebywale błyskotliwe i z poczuciem humoru Wagi sprawiają, że każdy w ich towarzystwie czuje się dobrze i bezpiecznie. Z taką kobietą czas mija niezwykle szybko. Wagi to romantyczne dusze o wielkim sercu. Każdy dobry facet marzy o takiej księżniczce.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Popularne wiadomości teraz

Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski. Nowe miejsce zamieszkania dziennikarki zachwyciło fanów

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach