W wieku 6 lat Thylane Blondeau została uznana za najpiękniejszą dziewczynę na świecie. Niestety z wiekiem dzieci często tracą swój urok, ale to na pewno nie dotyczy Thylane. W wieku 19 lat dziewczyna nadal jest bardzo piękna.

Dziewczyna już od wczesnego dzieciństwa wyróżniała się niesamowita uroda. Ona ma wyrafinowane rysy twarzy, wyraziste oczy i proporcjonalną sylwetkę. Do jej sylwetki pasuje dosłownie wszystko, natomiast Thylane ubiera się bardzo stylowo i niebanalnie. Poniżej można obejrzeć serię zdjęć modelki, która obecnie cieszy się dużą popularnością wśród światowych marek.

Biografia Thylane Blondeau

Urodziła się ta piękność 5 kwietnia 2001 roku. Rodzice dziewczynki są dość zamożnymi i sławnymi ludźmi. Jej matka Veronica Lubri początkowo była prezenterką w telewizji, a później została projektantką mody i odniosła sukces w tej branży. Jej ojciec, Patrick Blondeau, jest znanym piłkarzem.

Thylane Blondeau
Thylane Blondeau

Ich urocza córeczka została modelką w bardzo młodym wieku i nadal cieszy się niesamowitą popularnością. Dziewczynka zadebiutowała na pokazie mody Jean-Paul Gaultier w wieku 4 lat.

Popularne wiadomości teraz

Dziewczyna przyszła do manicure z takimi paznokciami: to, co zrobiła manikiurzystka , wygląda niesamowicie!

Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopiekła Justynie Żyle. Afera wisi w powietrzu

Agnieszka Woźniak -Starak opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fani zwróciły uwagę na jeden piękny szczegół

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

W wieku 10 lat ta młoda modelka pojawiła się na stronach Vogue, co oczywiście wywołało niejednoznaczną reakcję publiczności.

W wieku 12 lat Thylane podpisała kontrakt z międzynarodową agencją IMG Models, i trzy lata później zaczęła pracować jako profesjonalna modelka.

Gdy modelka podrosła, ona zaczęła odwiedzać różne branżowe wydarzenia, takie jak na przykład Paris Fashion Week – tego wieczoru dziewczyna założyła piękna błyszcząca przezroczystą sukienkę i po raz kolejny udowodniła, ze z wiekiem nie straciła swojego uroku.

Thylane Blondeau
Thylane Blondeau

Thylane ma profil na Instagramie, gdzie ma około 4 000 000 followersów. Dziewczyna regularnie zamieszcza tam zdjęcia ze swojego życia codziennego.

Dziewczyna współpracowała z takimi znanymi markami jak: Lacoste, Ralph Lauren, Hugo Boss, Pull & Bear, Jean Paul Gaultier, Massimo Dutti.

Blondeau pojawiła się na okładkach wielu znanych magazynów. Najbardziej znanymi z nich były, pomimo Vogue: L'officiel Enfants, Marie Claire, Jalouse Magazine, L'Officiel Paris.

Obecnie dziewczyna współpracuje z takimi markami: Chanel, Dolce & Gabbana, Little Eleven Paris, L'Oréal Paris, H&M.

Thylane Blondeau
Thylane Blondeau

Latem 2014 roku Thylane zagrała jedną z głównych roli w filmie „Bella i Sebastian 2”. To była jej pierwsza rola filmowa.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach