Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej znanych aktorek w polskim show-biznesie. Swoją rozpoznawalność otrzymała z serialu "M jak miłość". Prywatnie jest związana z dziennikarzem Maciejem Dowborem. Z nim wychowuje dwóch córek.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się łazienką. Takie wnętrza musiały wiele kosztować

Koroniewska bardzo aktywnie spędza czas w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie gwiazda może pokazać się w pełnym obrazie, czyli z makijażem i w pięknej fryzurze lub całkiem odwrotnie, w naturalnej domowej odsłonie. Nieraz hejterzy pisali różne nieprzyjemne komentarze pod jej zdjęciem, natomiast Koroniewska całkiem na to nie reaguje. Jest spokojna i pewna w siebie.
 
Ostatnio celebrytka pochwaliła się kolejną serią zdjęć, gdzie zaprezentowała swój piękny, wytrenowany brzuch. W tym w opisie tak samo zdradziła, co najbardziej w sobie lubi.
 
A propos mojego przedostatniego posta - "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Takie TO proste, a tak często o tym zapominamy. DLATEGO moje pytanie do Was na niedzielę - A Ty, CO w sobie lubisz? Ja włosy, włosy, włosy, długo nic, potem brzuch i pośladki! -napisała Joanna.
W komentarzy fani napisali swoje komplementy:
 
A Twoje boskie oczy? No weź!
 
Zapomniała Pani o swoim uśmiechu.
 
Wspaniały post. Pytanie trudne, aczkolwiek z wiekiem lubienie siebie wychodzi mi lepiej i coraz bardziej lubię odbicie swojego "ja" w lustrze.

Więcej ciekawych artykulow na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach