Julia Nowakowska i Dominik Grot otrzymali swoją rozpoznawalność po tym, jak wygrali program "Love Island. Wyspa miłości 2". Po tym zdobyli nie tylko wynagrodzenie pieniężne, a i wielką miłość! Przez pewien czas byli jedną z najpiękniejszych par i większość wierzyła w to, że na nich czeka wspaniała wspólna przyszłość.

Niestety, ale historia miłości się skończyła! Dominik Grot pierwszy poinformował o rozstaniu z Julią:  

Słuchajcie moi drodzy. Dzisiaj trochę innych wieści. Chciałbym Wam powiedzieć, że bajka, która zaczęła się w "Love Island" dobiegła końca i tym razem nie zakończyła się happy endem. Rozstaliśmy się z Julą. Nie chcę pisać jednak o powodach i szczegółach takiej decyzji. Nie jestem zwolennikiem tego, żeby poruszać takie tematy na instagramie, szczególnie jeśli chodzi o kwestie rozstania. Po prostu nam się nie ułożyło, ale czuję się zobowiązany żeby Wam to przekazać -napisał mężczyzna w sowich mediach społecznościowych. 

Magda Narożna opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym Krzysztofem. Jeden szczegół na zdjęciu przyciągnął wielką uwagę

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek załamana. Wakacje w Meksyku okazały się niewypałem

"Jakie anioły”: jak wygląda mama najpiękniejszych dzieci na świecie

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Tę unformację tak samo odtwierdziła i Julia:

Nasz związek może się skończył, ale było więcej śmiechu niż łez...  -zaczęła Julia Nowakowska. -Dalej napisała: - Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że nie pasujemy do siebie i to jest w porządku ... Czasami najlepszym gestem miłości jest pozwolić komuś odejść, aby znaleźć miłość nam przeznaczoną. Przykro mi, wszystkim, którzy w nas wierzyli chcę powiedzieć, żebyście nie tracili nadziei na miłości. Miłość jest dostępna dla wszystkich - ale to ciężka praca. I próbowaliśmy z Dominikiem- naprawdę próbowaliśmy!

Aneta Zając w różowych włosach. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał

"Słowo kocham Cie w dzisiejszym świecie nie ma żadnego znaczenia...", "Dominik może wreszcie na legalu ze swoją Mariettą do Egiptu jechać. Nie martw się Julia głowa do góry!", "Julka, Julka, wiadomo różnie to w życiu" - z wielkim żalem pisali fani. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach