Najbardziej znana polska piosenkarka, wokalistka grupy O.N.A., Agnieszka Chylińska, dzisiaj korzysta z wielkiej popularności. Jej piosenki śpiewaja w całej Polski, wśród nich to: Krółowa łez, Winna, Niebo, Zostaw, Nie moge ci zapomnieć i inne. 

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Polska piosenkarka Agnieszka Chylińska

W swoim wywiadzie, który Chylińska udzieliła na Youtube, gwiazda opowiedziała o tym, jak na początku swojej kariery poglębiła się w ciemną stronę, i prawie nie popełniła samobójstwo. Chylińska szybko wskoczyła się do show-biznesu. Artystka powiedziała, że to był dla niej trudny czas. 

"Zostałam zniszczona, zepsuta, rozpi********, ten alkohol, narkotyki, faceci - to było za szybko" - szczero mówiła Chylińska. 

Popularne wiadomości teraz

Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi. Jego zdjęcie zachwyca internautów

TOP10 uroczych zdjęć zwierzaków. Po ich obejrzeniu buzia śmieje się sama

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

W młodości była prawdziwą buntowniczką. W jej życiu było wszystko: narkotyki, faceci, alkohol i... depresja. A z nią i proby samobójcze. Na jakimś momencie, Agnieszka zrozumiała, że od życia chce czegoś więcej. 

Niesamowita przemiana Kajry

Agnieszka Chylińska udzieliła szczerego wywiadu

"Bardzo wierzyłam w to, że uda mi się wejść w taki standardowy świat. Bardzo tego chciałam. Mówię o małżeństwie o rodzinie. (…) Wydawało mi się, że jak zmontuje to CV i pokaże Panu Bogu i powiem: „Posłuchaj ja już jestem porządna, mam fajne życie, zobacz ku*** wzięłam ślub kościelny, gów** nie. Demony przylazły i rozszarpały mi wszystko" - powiedziała polska piosenkarka. 

Wczesniej pisalismy o tym, jak Beata Kozidrak pokazała swoje zdjęcia z wakacji. Beata Kozidrak jest powszechnie znaną polską piosenkarką  i wokalistka zespołu Bajm. Od wielu lat dobrze się spełnia siebie w swojej karierze i swoimi utworami cieszy swoich ulubionych fanów. Większość śledzi nie tylko za jej karierą, a i za prywatnym życiem. Więcej o tym, czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com