O tym, że w małżeństwie Danuty i Lecha Wałęsów nie dzieje się dobrze wiadomo od dawna. Każde z nich mówi o tym otwarcie, że rozłąka i trudne czasy w jakich przyszło im żyć i wychowywać dzieci, a także polityczna kariera Lecha nie wpłynęły dobrze na ich rodzinę.

Dorota Zawadzka zasłynęła jako Superniania, co dzieje się z nią po latach?

W książce, jaką lata temu wydała Danuta otwarcie przyznaje, jak trudno jej żyć z mężem, który w domu zawsze był tylko gościem. Ona sama musiała na barkach unieść wychowanie licznej gromadki dzieci i okiełznanie trudnej rzeczywistości.

Co jakiś czas pojawiają się plotki, o tym, że Danuta złożyła pozew o rozwód. Teraz była Pierwsza Dama postanowiła się odnieść do spekulacji.

Popularne wiadomości teraz

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Małgorzata Rozenek załamana. Wakacje w Meksyku okazały się niewypałem

"Jakie anioły”: jak wygląda mama najpiękniejszych dzieci na świecie

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

My faktycznie od 1980 roku nigdy nie rozmawialiśmy ze sobą o swoich pragnieniach. Nie, nie doszło do formalnego rozwodu, lecz w jednej rodzinie powstały dwa światy

Rozwód to zawsze bardzo trudna decyzja, która niesie za sobą szereg konsekwencji.

Nikt się nie doczeka tego, że będziemy mieszkali oddzielnie, bo po prostu nie ma takiej opcji. Wychowaliśmy dzieci, odchowaliśmy wnuki, a teraz żyjemy tym, co lubimy i co nam sprawia przyjemność. To według mnie bardzo normalne życie. Nie chodzimy za sobą krok w krok i nie spijamy sobie z dzióbków, jak to mówią. Jestem szczęśliwa, jest mi dobrze

Okazuje się, że w każdym małżeństwie z pewnością pojawiają się przejściowe kłopoty i tylko od małżonków zależy czy uda im się ponownie znaleźć wspólną drogę, aby dojść do porozumienia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach